PODROČJE DATUMI IN DOSEŽKI
GEOGRAFIJA
Migracije
Šolsko tekmovanje: torek, 15. 1. 2019; 14 bronastih priznanj
Območno tekmovanje: sreda, 6. 3. 2019; 4 srebrna priznanja
Državno tekmovanje: petek,
12. 4. 2019
LOGIKA
Šolsko tekmovanje: četrtek, 27. 9. 2018, 
bronasto priznanje je doseglo: 6 šestošolcev, 9 sedmošolcev, 7 osmošolcev, 9 devetošolcev
Državno tekmovanje: sobota, 20.10.2018, 3 sedmošolci, 3 osmošolci, 1 devetošolec
BIOLOGIJA
(Raznovrstnost in ogroženost plevelov v Sloveniji)
Šolsko tekmovanje: sreda, 17. 10. 2018;
6 bronastih priznanj
Državno tekmovanje: sobota, 30. 11. 2018;
4 uvrščeni
FIZIKA
(Stefanovo priznanje)
Šolsko tekmovanje: sreda, 6. 2. 2019
Področno tekmovanje: petek, 15. 3. 2019
Državno tekmovanje: sobota, 6. 4. 2019
MATEMATIKA
(Kenguru – Vegova priznanja)
Šolsko tekmovanje: četrtek, 21. 3. 2019 (1.–9. r.)
Državno tekmovanje: sobota, 13. 4. 2019 (5.–9. r.)

“HITRO IN
ZANESLJIVO RAČUNANJE”

1. krog od 1. 10. do 12. 10. 2018.
2. krog od 5. 11. do 16. 11. 2018.
3. krog od 3. 12. do 14. 12. 2018.
Državno tekmovanje bo 19. 1. 2019 v Litiji.
RAČUNALNIŠTVO
Računalniško razmišljanje “BOBER
Šolsko tekmovanje: od 12. do 16. novembra 2018
Državno tekmovanje: 12. januarja 2019 v Mariboru
KEMIJA
(Preglovo priznanje)
Šolsko tekmovanje: ponedeljek, 21. 1. 2019
Državno tekmovanje: sobota, 30. 3. 2019
ZGODOVINA
150-let taborov in čitalnic na Slovenskem
Šolsko tekmovanje: torek, 4. 12. 2018 ob 13. uri;
6 bronastih priznanj
Regijsko tekmovanje torek, 5. 2. 2019;
2 uvrščena
Državno: sobota 16. 3. 2019
SLOVENŠČINA
(Cankarjevo tekmovanje)
Šolsko tekmovanje: torek, 11. 12. 2018;
11 bronastih priznanj
Regijsko tekmovanje: sreda, 23. 1. 2019;
2 uvrščena
Državno tekmovanje: sobota, 9. 3. 2019
ANGLEŠČINA
EPI bralna značka:
8. razredi (IATEFL):
Šolsko tekmovanje:
15. 10. 2018, ob 13. uri
Državno tekmovanje: 19. 11. 2018, ob 14. uri
9. razredi (ZRSS):
Šolsko tekmovanje:
sreda, 14. 11. 2018 ob 13. uri;
7 bronastih priznanj
Regijsko tekmovanje
: četrtek, 17. 1. 2018 ob 14. uri;
5 uvrščenih, 3 srebrna priznanja
Državno tekmovanje
: sreda, 20. 3. 2019 ob 14. uri,
1 uvrščena
NEMŠČINA Šolsko tekmovanje: četrtek, 22. 11. 2018
Državno tekmovanje: torek, 12. 3. 2019
GLEDALIŠKE PREDSTAVE
Mlajša dramska skupina:
Starejša dramska skupina: VZORNI SOPROG
RAZISKOVALNE
NALOGE
Predstavitev (zagovori) nalog: 22. marec 2019
Državno srečanje: 14. maj 2019

 

(Skupno 366 obiskov, današnjih obiskov 1)