Na zaključnem turnirju, ki je potekal v dvorani OŠ Maksa Pečarja, so poleg nas sodelovali še odbojkarji OŠ Vrhovci, OŠ Valentina Vodnika in domačini – OŠ Maksa Pečarja.

V polfinalnem obračunu proti OŠ Maksa Pečarja smo se po izgubljenem prvem nizu zbrali in v nadaljevanju odigrali, kot znamo. Drugi niz smo dobili brez težav. Tudi tretji, odločilni set smo odigrali odlično in tekmo dobili z 2 : 1. S tem je bila uvrstitev na državno prvenstvo zagotovljena, saj se tja uvrstita prvi dve šoli.

V drugem polfinalu je bila OŠ Vrhovci boljša od OŠ Valentina Vodnika z izidom 2 : 0.

Fantje so najboljšo odbojko prikazali prav v velikem finalu. Odličen servis, igra v polju in organizacija protinapadov so bili nerešljiva uganka za odbojkarje z Vrhovcev. Tekma se je končala z izidom 2 : 0 v nizih in fantje so se zasluženo veselili prvega mesta med ljubljanskimi osnovnošolci.