ŠOLSKO PRVENSTVO LJUBLJANE V KROSU ZA SKUPINO A

Tivoli, 10. 4. 2019

EKIPNO: UČENKE 1. MESTO IN UČENCI 2. MESTO

1. razred, tek na 400 m
Učenci l. 2012: 1. mesto Mark Wagner, 9. mesto Tine Križnar, 13. mesto Tim Gerič
Učenke l. 2012: 6. mesto Vita Čop Bukavec, 14. mesto Tara Trplan, 37. mesto Laura Fišer

2. razred, tek na 400 m
Učenci l. 2011: 2. mesto Luka Trobec Pahor, 18. mesto Jaka Mlakar, 26. mesto Anže Škabar
Učenke l. 2011: 1. mesto Špela Omahen, 7. mesto Mia Glavač, 21. mesto Sofija Smrekar Božič

3. razred, tek na 400 m
Učenci l. 2010: 11. mesto Alen Bajrektarević, 16. mesto Filip Maj Šelih, 20. mesto Janez Istenič
Učenke l. 2010: 4. mesto Doris Deu. 16. mesto Taja Starman, 21. mesto Manca Lovšin

4. razred, tek na 500 m
Učenci l. 2009: 7. mesto Nik Wagner, 16. mesto Vid Vnuk, 18. mesto Erdem Sonmez
Učenke l. 2009: 3. mesto Zarja Grošelj, 15. mesto Alina Šabotić, 17. mesto Mila Mitrović

5. razred, tek na 600 m
Učenci l. 2008: 19. mesto Tim Pavlič, 22. mesto Filip Štupar Šlebinger, 30. Filip Gala
Učenke l. 2008: 7. mesto Živa Bobnar, 30. mesto Ela Lana Pleić, 36. mesto Julija Sterle

ŠOLSKO PRVENSTVO LJUBLJANE V KROSU ZA SKUPINO A
Tivoli, 10. 4. 2019

6. razred, tek na 1000 m
Učenci l. 2007: 13. mesto Nejc Zalokar, 20. mesto Filip Por, 33. mesto Maj Durakovič, 34. mesto Miha Žakelj
Učenke l. 2007: 2. mesto Zala Vnuk, 13. mesto Lara Mlekuš, 36. mesto Karlina Kovačevič

7. razred, tek na 1000 m
Učenci l. 2006: 6. mesto Jaro Svit Marušič, 11. mesto Bart Brence, 25. mesto Aljaž Trobec Kogej
Učenke l. 2006: 3. mesto Lea Davidović, 7. mesto Zara Kramžar, 12. mesto Klea Starman

8. razred
Učenke l. 2005, tek na 1000 m: niso sodelovale
Učenci l. 2005, tek na 1500 m: 12. mesto Kal Dominik Lambergar, 14. mesto Jaka Hašaj, 16. mesto Tevž Peče

9. razred,
Učenke l. 2004, tek na 1000 m: 8. mesto Ina Usenik, 12. mesto Zarja Savodnik
Učenci l. 2004, tek na 1500 m: 1. mesto Gaber Sikošek, 20. mesto Tay Petronijevič Lepša, 22. mesto Blaž Čop Krajnc

(Skupno 592 obiskov, današnjih obiskov 1)