ŠOLSKO PRVENSTVO LJUBLJANE V KROSU ZA SKUPINO A
Tivoli, sreda, 18. 4. 2018

SKUPAJ EKIPNO MOŠKI 3. MESTO
SKUPAJ EKIPNO ŽENSKE 3. MESTO

1. razred, tek na 400 m
Učenci (l. 2011): EKIPNO 3. MESTO
3. mesto Luka Trobec Pahor
10. mesto Maks Grubelnik
17. mesto Jaka Mlakar
Učenke (l. 2011): EKIPNO 13. MESTO
31. mesto Špela Omahen
33. mesto Mia Glavač
34. mesto Ela Glavač

2. razred, tek na 400 m
Učenci (l. 2010): EKIPNO 7. MESTO
5. mesto Alen Bajrektarević
29. mesto Blaž Filipčič
37. mesto Tibor Juhant
Učenke (l. 2010): EKIPNO 9. MESTO
16. mesto Manca Lovšin
25. mesto Neja Rubin
32. mesto Lana Vodnjov

3. razred, tek na 400 m
Učenci (l. 2009): EKIPNO 6. MESTO
7. mesto Nik Wagner
18. mesto Vid Vnuk
25. mesto Jaka Bobič
Učenke (l. 2009): EKIPNO 2. MESTO
1. mesto Zarja Grošelj
12. mesto Mila Mitrović
41. mesto Zala Zlatanovski

4. razred, tek na 500 m
Učenci (l. 2008): EKIPNO 5. MESTO
4. mesto Nace Ortar
19. mesto Domen Ščetinc
45. mesto Žan Nose
Učenke (l. 2008): EKIPNO 5. MESTO
10. mesto Sooraja Sabljaković
16. mesto Tara Špindler
18. mesto. Živa Bobnar

5. razred, tek na 600 m
Učenci (l. 2007): EKIPNO 9. MESTO
2. mesto Tais Šabotić
31. mesto Nejc Zalokar
34. mesto Ian Petronijevič Lepša
Učenke (l. 2007): EKIPNO 1. MESTO
1. mesto Ajda Sikošek
3. mesto Zala Vnuk
15. mesto Lili Križnar

6. razred, tek na 1000 m
Učenci (l. 2006): EKIPNO 2. MESTO
5. mesto Jaro Svit Marušič
8. mesto Tim Pavlič
19. mesto Bart Brence
Učenke (l. 2006): EKIPNO 2. MESTO
2. mesto Lea Davidović
11. mesto Klea Starman

7. razred, tek na 1000 m
Učenci (l. 2005): EKIPNO 9. MESTO
17. mesto Armando Okiljević
22. mesto Aleksander Pupis Antonijević
Učenke (l. 2005): EKIPNO 8. MESTO
13. mesto Alina Ognjenović
17. mesto Eva Kolenc

8. razred, tek na 1000 m
Učenke (l. 2004): EKIPNO 6. MESTO
11. mesto Ina Usenik
25. mesto Klara Kos
26. mesto Ronja Martina Usenik

Učenci (l. 2004, tek na 1500 m): EKIPNO 2. MESTO
1. mesto Gaber Sikošek
6. mesto Blaž Čop Kranjc
11. mesto Alex Kitanovski

9. razred, tek na 1500 m
Učenci (l. 2003): EKIPNO 5. MESTO
11. mesto Jan Kuder
14. mesto Jaka Slapar
17. mesto Denis Jagaš
9. razred, tek na 1000 m
Učenke (l. 2003): EKIPNO 1. MESTO
1. mesto Mia Pirnat Kopač
12. mesto Marjeta Bobič
15. mesto Arina Mitrović

(Skupno 335 obiskov, današnjih obiskov 1)