20160926_163321MALI ATLETSKI POKAL
učenci 6. in 7. razreda
26. 9. 2016

EKIPNO MLAJŠE UČENKE 1. MESTO

EKIPNO MLAJŠI UČENCI 2. MESTO

60 m učenci:
14. Ermin Salkić, 17. Jan Jakob Jež, 21. Nejc Rogelj

60 m učenke:
1. Kaja Štih, 2. Nika Jenič,
7. Lara Mihelič, 13. Eva Kolenc

300 m učenke:
13. Taja Cerle Donko, 15. Katarina Zorko, 16. Daša Radin, 19. Kim Žilnik

300 m učenci:
3. Gaber Sikošek
, 7. Tay Petronijevič Lepša, 12. Mark Mihelič

VIŠINA učenci:
1. Andraž Jug
, 11. Muhamed Djaferoski, 13. Dmitri Tanasenco

VIŠINA učenke:
6. Eva Knavs, 7. Urša Kos, 9. Lucija Klara Božič

DALJINA učenci:
2. Matic Potrč
, 4. Aleks Ćevriz, 6. Handan Nuhanović, 10. Matic Kompare Gaberšek

DALJINA učenke:
1. Neja Poznajelšek
, 7. Pia Taja Plejić, 10. Ana Tinkara Tancar, 19. Klara Kos

MET ŽVIŽGAČ učenci:
1. Aleks Kitanovski
, 12. Gašper Brandt, 16. Kal Dominik Lambergar, 22. Jaka Hašaj, 23. Kristjan Jakimovski, 24. Grega Turnšek

MET ŽVIŽGAČ učenke:
3. Anila Ibušoska
, 7. Ema Bešlaga, 23. Neja Mesarič

600 m učenci:
4. Blaž Čop Kranjc, 11. Armando Okiljević, 12. David Bembič, 13. Lev Malačič, 16. Matej Lukežič

600 m učenke:
5. Lara Sekulić, 7. Valentina Breznik, 9. Ina Usenik

VELIKI ATLETSKI POKAL
učenci 8. in 9. razreda
26. 9. 2016

 EKIPNO STAREJŠE UČENKE 4. MESTO

EKIPNO STAREJŠI UČENCI 4. MESTO

60 m učenci: 7. Antonio Kalem, 15. Jan Kuder

60 m učenke: 6. Brina Dolenec, 12. Mia Pirnat Kopač, 13. Liza Kuhelj, 16. Ela Štiglic, 18. Elma Halilović

300 m učenke: 11. Marjeta Bobič, 12. Nina Fon, 22. Lara Krampač

300 m učenci: 12. Mark Sojer, 13. Jakob Marolt

VIŠINA učenci: 6. Nejc Nograšek, 10. Tim Hiti

VIŠINA učenke: 6. Sandra Jevgenijević, 16. Eva Suhalj, 19. Liza Marija Humer

DALJINA učenci: 9. Žan Porenta, 13. Samo Peterle Avsec, 16. Denis Jagaš

DALJINA učenke:  13. Zarja Kambur, 14. Lara Lavtar, 16. Ivana Škrjanc, 17. Teja Kos

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenci:
2. Amir Feratović
, 12. Žiga Grobovšek, 14. Nedžad Kanurić

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenke:
11. Adelina Ibušoska, 16. Brina Filipčič, 19. Gaja Rozman

SUVANJE KROGLE učenci:
7. Nik Furlan, 11. Nikita Rydzi Jarc, 16. Haris Begić

SUVANJE KROGLE učenke: 3. Špela Šepič, 6. Ana Dakić, 10. Taja Frohlich, 16. Sarah Delmedico, 17. Hana Bašanović

1000 m učenci:
2. Arne Klemen Marušič
, Andrej Zorko diskvalifikacija

1000 m učenke:
6. Maša Valjavec, 11. Pia Pavlič, 15. Ida Vavpetič

ŠTAFETA II učenci: 7. mesto
(Antonio Kalem, Jan Kuder, Nejc Nograšek, Mark Sojer)

ŠTAFETA I učenke: 6. mesto
(Brina Dolenec, Nina Fon, Liza Kuhelj, Mia Pirnat Kopač)

ŠTAFETA II učenke: 9. mesto
(Sandra Jevgenijević, Lara Lavtar, Ela Štiglic, Zarja Kambur)

(Skupno 334 obiskov, današnjih obiskov 1)