MALI ATLETSKI POKAL, učenci 6. in 7. r., v četrtek, 25. 5. 2017, ŽAK

EKIPNO MLAJŠI UČENCI 2. MESTO

EKIPNO MLAJŠE UČENKE 1. MESTO

60 m učenci: 11. mesto Jan Jakob Jež, 12. mesto Tay Petronijevič Lepša, 13. mesto Handan Nuhanović, 16. mesto Ermin Salkić, 23. mesto Jaka Očko

60 m učenke: 1. mesto Kaja Štih, 5. mesto Nika Jenič, 6. mesto Eva Kolenc

300 m učenke: 1. mesto Lara Vincetič, 12. mesto Lara Dobrovoljc

300 m učenci: 4. mesto Gaber Sikošek, 6. mesto Esmir Velioski, 12. mesto Armando Okiljević, 14. mesto Kal Dominik Lambergar

VIŠINA učenci: 2. mesto Matej Lukežič, 5. mesto Andraž Jug, 8. mesto Muhamed Djaferoski

VIŠINA učenke: 2. mesto Eva Knavs, 5. mesto Marija Cvetkoska, 7. mesto Lucija Klara Božič

DALJINA učenci: 8. mesto Luka Dakić, 14. mesto Andrei Malkov, 15. Miloš Babić

DALJINA učenke: 1. mesto Neja Poznajelšek, 4. mesto Klara Kos, 6. mesto Ana Tinkara Tancar, 8. mesto Pia Taja Pleić, 15. mesto Pia Žnidaršič

MET ŽVIŽGAČA učenci: 1. mesto Alex Kitanovski, 9. mesto Dmitri Tanasenco, 11. mesto Kristijan Jakimovski, 21. mesto Kenan Begić

MET ŽVIŽGAČA učenke: 6. mesto Valerija Jovanoska, 7. mesto Ema Bešlaga, 13. mesto Anila Ibušoska

600 m učenci: 2. mesto Blaž Čop Kranjc, 11. mesto David Bembić, 13. mesto Aleksander Pupis Antonijević, 15. mesto Grega Turnšek, 17. mesto Lev Malačič

600 m učenke: 5. mesto Urša Kos, 7. mesto Ina Usenik, 13. mesto Martina Ronja Usenik

VELIKI ATLETSKI POKAL, učenci 8. in 9. r., v ČETRTEK, 25. 5. 2017, ŽAK

EKIPNO STAREJŠI UČENCI 3. MESTO

EKIPNO STAREJŠE UČENKE 2. MESTO

60 m učenci: 5. mesto Antonio Kalem, 12. mesto Jan Kuder

60 m učenke: 6. mesto Mia Pirnat Kopač, finale 5. mesto; 11. mesto Brina Dolenec, 13. mesto Liza Kuhelj, 15. mesto Eva Suhalj

300 m učenke: 6. mesto Antea Maris Matković, 13. mesto Nina Fon, 16. mesto Arina Mitrović, 19. mesto Marjeta Bobič

300 m učenci: 8. mesto Mark Sojer, 10. mesto Peter Malačič

VIŠINA učenci: 6. mesto Nejc Nograšek, 12. mesto Denis Jagaš

VIŠINA učenke: 2. mesto Miriam Karin Mekina, 7. mesto Zarja Peterlin

DALJINA učenci: 10. mesto Žan Porenta, 13. mesto Samo Peterle Avsec, 17. mesto Tim Hiti

DALJINA učenke: 4. mesto Sandra Jevgenijević, 9. mesto Lara Lavtar, 13. mesto Timna Šprah

MET ŽVIŽGAČA učenci: 4. mesto Amir Feratović, 22. mesto Nedžad Kanurič

MET ŽVIŽGAČA učenke: 3. mesto Adelina Ibušoska, 7. mesto Maša Valjavec, 11. mesto Brina Filipčič, 17. mesto Gaja Rozman

SUVANJE KROGLE učenci: 3. mesto Nik Furlan, 8. mesto Nikita Jarc Rydzi, 9. mesto Orest Berisha

SUVANJE KROGLE učenke: 5. mesto Ana Dakić, 14. mesto Sarah Delmedico, 15. mesto Liza Marija Humer, 17. mesto Hana Bašanović

1000 m učenci: 5. mesto Žiga Grobovšek, 7. mesto Kristjan Slapar,

1000 m učenke: 9. mesto Ida Vavpetič, 10. mesto Ana Novak

učenci ŠTAFETA I: 6. mesto (Marušič, Feratović, Kalem, Kanurić)

učenci ŠTAFETA II: 8. mesto (Nograšek, Furlan, Sojer, Kuder)

učenke ŠTAFETA II: 7. mesto (Dolenec, Jevgenijević, Kuhelj, Suhalj)

učenke ŠTAFETA I: 9. mesto (Benko, Bobič, Mekina, Mitrović)

Zapisala Alenka Zupančič Strnad, 25. maj 2017

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)