ŠOLSKO PRVENSTVO LJUBLJANE V KROSU ZA SKUPINO A
Tivoli, sreda, 16. 10. 2019

VSEEKIPNA REZULTATA:
EKIPNO – UČENCI 1. MESTO
EKIPNO – UČENKE 1. MESTO

1. razred, tek na 400 m
Učenci l. 2013: 11. mesto Tim Bezlaj, 12. mesto Teo Ajdinović, 14. mesto Svit Seliškar, 26. mesto Gal Leitinger
Učenke l. 2013: 3. mesto Zala Časar, 8. Pauline Neve Repe, 37. mesto Maruša Lavrink

2. razred, tek na 400 m
Učenci l. 2012: 1. mesto Mark Wagner, 16. mesto Lan Bratina, 17. mesto Tine Križnar, 32. mesto Dar Brajović
Učenke l. 2012: 4. mesto Vita Čop Bukavec, 15. mesto Lara Rožej, 37. mesto Tara Trplan

3. razred, tek na 400 m
Učenci l. 2011: 2. mesto Luka Trobec Pahor, 8.  mesto Anže Škabar, 11. mesto Jaka Mlakar, 16. mesto Maks Grubelnik
Učenke l. 2011: 9. mesto Špela Omahen, 17. mesto Sil Kozic, 19. mesto Sofija Smrekar Božič, 41. mesto Maša Rudič

4. razred, tek na 500 m
Učenci l. 2010: 13. mesto Janez Istenič, 18. mesto Lenart Čuček, 36. mesto Ostoj Andželevski
Učenke l. 2010: 11. mesto Doris Deu, 14. mesto Ela Korošec, 22. mesto Manca Lovšin, 30. mesto Taja Starman

5. razred, tek na 600 m
Učenci l. 2009: 7. mesto Nik Wagner, 18. mesto Erdem Sonmez, 22. mesto Vid Vnuk, 33. mesto Leo Glavač
Učenke l. 2009: 7. mesto Zarja Grošelj, 16. mesto Mila Mitrović, 35. mesto Neli Božič, 42. mesto Alina Šabotić

6. razred, tek na 1000 m
Učenci l. 2008: 3. mesto Nace Ortar, 17. mesto Domen Ščetinec, 21. mesto Filip Štupar Šlebinger, 25. mesto Filip Gala
Učenke l. 2008: 5. mesto Živa Bobnar, 15. mesto Sooraya Sabljaković, 18. mesto Ula Sterle, 37. mesto Tanja Vukman

7. razred, tek na 1000 m
Učenci l. 2007: 35. mesto Nejc Zalokar, 41. mesto Aleksander Casagrande,
Učenke l. 2007: 1. mesto Ajda Sikošek, 2. mesto Zala Vnuk, 18. mesto Lili Križnar, 25. mesto Amina Artuković

8. razred
Učenci l. 2006, tek na 1500 m: 7. mesto Tim Pavlič, 11. mesto Bart Brence, 12. mesto Borut Vukman, 27. mesto Jaro Svit Marušič
Učenke l. 2006, tek na 1000 m: 5. mesto Lea Davidović, 7. mesto Elena Tajhmajster, 16. mesto Klea Starman, 33. mesto Eva Bernardič

9. razred
Učenci l. 2005, tek na 1500 m: 23. mesto Luka Dakić, 24. mesto Jaka Hašaj, 32. mesto Maj Jadretič, 33. mesto Kal Dominik Lambergar
Učenke l. 2005,  tek na 1000 m: 23. mesto Alina Ognjenovič, 24. mesto Lisa Musić

AKTIV ŠPORTA
Zapisala: Alenka Zupančič Strnad

(Skupno 441 obiskov, današnjih obiskov 1)