Petek, 26. 5. 2023

MALI ATLETSKI POKAL, učenci 6. in 7. razreda

TEK NA 60 m – učenci: 2. mesto Luka Zakojč.
TEK NA 60 m – učenke: 7. mesto Sofija Smrekar Božič.

TEK NA 300 m – učenci: 3. mesto Blaž Filipčič, 14. mesto Lenart Čuček.
TEK NA 300 m – učenke: 13. mesto Manca Lovšin, 18. mesto Ana Marija Mitrova.

SKOK V VIŠINO – učenci: 15. mesto Maks Plut Čavić, 15. mesto Jakob Filipič, 22. mesto Marco Bertocchi.
SKOK V VIŠINO – učenke: 13. mesto Sil Kozic, 15. mesto Ilvana Botonjić.

SKOK V DALJINO – učenci: 2. mesto Aleks Kovač, 5. mesto Naj Mesarič.

MET ŽVIŽGAČA – učenci: 3. mesto Ostoj Andželevski, 19. mesto Tilen Cimperšek.
MET ŽVIŽGAČA – učenke: 10. mesto Anika Kranjčević, 11. mesto Ela Razboršek Maček, 13. mesto Ajda Babnik, 18. mesto Maša Smrdelj.

TEK NA 600 m – učenci: 1. mesto Erik Jurca, 4. mesto Filip Maj Šelih, 10. mesto Luka Trobec Pahor.
TEK NA 600 m – učenke: 16. mesto Lara Perko, 17. mesto Ela Glavač.

 VELIKI ATLETSKI POKAL, učenci 8. in 9. razreda

TEK NA 60 m – učenci: 6. mesto Ike Svit Umunna, 15. mesto David Saje Korinšek.
TEK NA 60 m – učenke: 12. mesto Zoja Gorenšek, 13. mesto Jelka Smrekar Božič.

TEK NA 300 m – učenci: 5. mesto Nace Ortar.
TEK NA 300 m – učenke: 8. mesto Mija Petković, 11. mesto Zarja Grošelj, 18. mesto Eva Hrdlička Bergelj.

SKOK V VIŠINO – učenci: 3. mesto David Jakob Lambergar.
SKOK V VIŠINO – učenke: Tara Dobrić, diskvalifikacija.

SKOK V DALJINO – učenci: 11. mesto Domen Ščetinec.
SKOK V DALJINO – učenke: Ela Lana Pleić, diskvalifikacija.

MET ŽVIŽGAČA – učenke: 8. mesto Tara Špindler, 14. mesto Tanja Vukman.

SUVANJE KROGLE – učenci: 14. mesto Nejc Mastnak.
SUVANJE KROGLE – učenke: Mila Mitrović, diskvalifikacija.

TEK NA 1000 m – učenci: 4. mesto Filip Štupar Šlebinger.
TEK NA 1000 m – učenke: 12. mesto Živa Bobnar, Manca Vrbič, diskvalifikacija.

4 x 100 m ŠTAFETA I – učenci: 7. mesto: Nace Ortar, Ike Svit Umunna, Matevž Nežmah, Luka Zakojč.

4 x 100 m ŠTAFETA I – učenke: 4. mesto, Niki Matelič Conti, Mija Petković, Jelka Smrekar Božič, Zarja Grošelj.

4 x 100 m ŠTAFETA II – učenke: 13. mesto, Zoja Gorenšek, Taja Tovornik, Neja Rubin, Eva Hrdlička Bergelj.

Aktiv športa

Zapisala Alenka Zupančič Strnad, v Ljubljani

no images were found

(Skupno 383 obiskov, današnjih obiskov 1)