MALI ATLETSKI POKAL
učenci 6. in 7. razreda, 23. 5. 2018, ŽAK

EKIPNO: MLAJŠI UČENCI 4. MESTO
EKIPNO: MLAJŠE UČENKE 1. MESTO

TEK NA 60 m, učenci: 8. mesto Armando Okiljević, 16. mesto Jaka Očko, 21. mesto David Bembič.

TEK NA 60 m, učenke: 3. mesto Eva Kolenc, 6. mesto Alina Ognjenovič, 10. mesto Flora Krampač.

TEK NA 300 m, učenci: 8. mesto Tim Pavlič, 20. mesto Patrik Crnjac.

TEK NA 300 m, učenke: 2. mesto Lea Davidović, 5. mesto Lara Vincetič.

SKOK V VIŠINO, učenci: 9. mesto Luka Dakić, 12. mesto Grega Turnšek, 14. mesto Nik Zupančič.

SKOK V VIŠINO, učenke: 6. mesto Eleonora Casagrande, 16. mesto Erna Begić.

SKOK V DALJINO, učenci: 16. mesto Kal Dominik Lambergar, 19. mesto Aljaž Trobec Kogej, 22. mesto Miloš Babić

SKOK V DALJINO, učenke: 2. mesto Lejla Hiti, 9. mesto Nika Mesarič, 18. mesto Maša Križaj.

MET ŽVIŽGAČA, učenci: 4. mesto Gašper Brandt, 14. mesto Jaka Hašaj, 21. mesto Kenan Begić.

MET ŽVIŽGAČA, učenke: 4. mesto Zara Kramžar, 8. mesto Inja Poznajelšek.

TEK NA 600 m, učenci: 10. mesto Lev Malačič, 12. mesto Aleksander Pupis Antonijević,

TEK NA 600 m, učenke: 5. mesto Tara Por, 7. mesto Klea Starman, 8. mesto Lina Založnik.

VELIKI ATLETSKI POKAL
učenci 8. in 9. razreda, 23. 5. 2018, ŽAK

EKIPNO: STAREJŠI UČENCI 3. MESTO
EKIPNO: STAREJŠE UČENKE 2. MESTO

TEK NA 60 m, učenci: 5. mesto Matic Kompare Gaberšek, 12. mesto Tay Petronijevič Lepša, 15. mesto Milan Jevgenijević.

TEK NA 60 m, učenke: 1. mesto Kaja Štih, 13. mesto Nika Jenič, 17. mesto Taja Cerle Donko, 21. mesto Kim Žilnik, 22. mesto Kaja Viršek.

TEK NA 300 m, učenci: 3. mesto Gaber Sikošek, 5. mesto Esmir Velioski, 9. mesto Ermin Salkić.

TEK NA 300 m, učenke: 1. mesto Mia Pirnat Kopač, 10. mesto Valentina Breznik, 12. mesto Lara Dobrovoljc, 15. mesto Timna Šprah.

SKOK V VIŠINO, učenci: 5. mesto Chidike Medved, 7. mesto Andraž Jug .

SKOK V VIŠINO, učenke: 6. mesto Marija Cvetkoska, 9. mesto Eva Knavs, Zarja Peterlin, brez uvrstitve.

SKOK V DALJINO, učenci: 2. mesto Jan Kuder, 11. mesto Matej Lukežič, 12. mesto Tim Bogdanović.

SKOK V DALJINO, učenke: 10. mesto Ina Usenik, 12. mesto Ana Tinkara Tancar, 14. mesto Klara Kos.

MET ŽVIŽGAČA, učenci: 8. mesto Aleks Ćevriz, 11. mesto Nejc Rogelj, 13. mesto Alex Kitanovski.

MET ŽVIŽGAČA, učenke: 1. mesto Adelina Ibušoska, 4. mesto Ema Bešlaga, 20. mesto Zarja Savodnik.

SUVANJE KROGLE, učenci: 8. mesto Vid Mastnak, 9. mesto Kristijan Jakimovski.

SUVANJE KROGLE, učenke: 1. mesto Ana Dakić, 6. mesto Neja Poznajelšek, 7. mesto Lara Mihelič, 9. mesto Lucija Klara Božič
13. mesto Amina Ibushoska.

TEK NA 1000 m, učenci: 3. mesto Blaž Čop Krajnc, 10. mesto Jaka Slapar.

TEK NA 1000 m, učenke: 9. mesto Pia Žnidaršič, 13. mesto Daša Radin, 14. mesto Zoja Prijatelj, 15. mesto Ema Vida Zabric.

6. mesto ŠTAFETA I, učenci: Milan Jevgenijević, Matic Kompare Gaberšek, Tay Petronijevič Lepša, Gaber Sikošek.

8. mesto ŠTAFETA II, učenci: Aleks Ćevriz, Chidike Medved, Ermin Salkić, Bor Valek.

7. mesto ŠTAFETA  I, učenke: Zarja Kambur, Nika Jenič, Mia Pirnat Kopač, Kaja Štih.

9. mesto ŠTAFETA II, učenke: Valentina Breznik, Lara Dobrovoljc, Ina Usenik, Kim Žilnik.

(Skupno 290 obiskov, današnjih obiskov 1)