ŠOLSKO DRŽAVNO PRVENSTVO

KOPER, 5. 6. 2014

Učenka Luna Vončina je v disciplini met žvižgača osvojila 14. mesto. Žvižgača je vrgla 47,39 m.

 

LJUBLJANSKI ATLETSKI TROBOJ
C SKUPINA
23. 5. 2014, ŽAK Kategorija najmlajših učencev (5. razred).

UČENCI: EKIPNO 8. MESTO

Ime in priimek

60 m

Skok v daljino

Met žvižgača

Filip Grmšek

22. mesto

41. mesto

13. mesto

Jan Kuder

10. mesto

26. mesto

40. mesto

Makar Mitrović

27. mesto

40. mesto

20. mesto

Grega Penčur

42. mesto

43. mesto

38. mesto

Jaka Slapar

40. mesto

27. mesto

25. mesto

 

UČENKE: EKIPNO 2. MESTO

Ime in priimek

60 m

Skok v daljino

Met žvižgača

Adelina Ibušoska

32. mesto

34. mesto

3. mesto

Zarja Kambur

16. mesto

11. mesto

36. mesto

Miriam Karin Mekina

15. mesto

12. mesto

2. mesto

Pia Pavlič

26. mesto

30. mesto

24. mesto

Mia Pirnat Kopač

5. mesto

2. mesto

4. mesto

 

ATLETIKA
MALI ATLETSKI POKAL, učenci 6. in 7. raz.

 

četrtek, 22. 5. 2014

 

stadion ŽAK

 

60 m učenci

 

Simon Bambič 13. mesto, Antonio Kalem 18. mesto, Gašper Jug 20. mesto

 

60 m učenke

 

Ana Spaija 10. mesto, Brina Dolenec 18. mesto, Antea Maris Matković 26. mesto

 

300 m učenci

 

Nikola Janev 8. mesto, Blaž Stipanič 9. mesto

 

300 m učenke

 

Leonora Balaj 15. mesto, Eva Suhalj 16. mesto, Lara Lavtar 23. mesto

 

VIŠINA učenci

 

Peter Vuković 2. mesto, Janej Metelko 15. mesto

 

VIŠINA učenke

 

Ana Marija Ozvatič 6. mesto, Vita Gala Fras 12. mesto, Liza Humer 18. mesto

 

DALJINA učenci

 

Rok Verderber 18. mesto, Samo Peterle Avsec 20. mesto, Peter Malačič 22. mesto

 

DALJINA učenke

 

Manca Okretič 10. mesto, Lana Cindro 23.  mesto, Ela Štiglic 26. mesto

 

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenci

 

Danijel Zdravković 8. mesto, Matej Suhalj 21. mesto, Jovan Dimovski 22. mesto

 

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenke

 

Eva Zatković 3. mesto, Liza Kuhelj 15. mesto, Fatime Hoxhay 21. mesto

 

600 m učenci

 

Kristjan Slapar 8. mesto, Nal Trobec 10. mesto

 

600 m učenke

 

Veronika Zorko 13. mesto, Eva Cerar 16. mesto, Hana Bašanović 23. mesto

 

EKIPNO
MLAJŠI UČENCI 4. MESTO
MLAJŠE UČENKE 6. MESTO

 

 

ATLETIKA
VELIKI ATLETSKI POKAL, učenci 8. in 9. raz.

 

četrtek, 22. 5. 2014
stadion ŽAK

 

 

60 m učenci

 

Žan Humar 9. mesto, Luka Bizjak 15. mesto, Žan Pogačnik 22. mesto

 

60 m učenke

 

Ruvejda Ibušoska 10. mesto, Manca Šuligoj 13. mesto, Dominika Golob 16. mesto

 

300 m učenci

 

Grega Šuštar 12. mesto, Jaka Šprah 14. mesto

 

300 m učenke

 

Špela Kolenc 2. mesto, Pia Patricia Štih 7. mesto, Ela Vavpetič 18. mesto

 

VIŠINA učenci

 

Jan Kitanovski 10. mesto, David Velkovski 12. mesto
VIŠINA učenke

 

Maša Majnik  11. mesto, Ana Rade 18. mesto, Lara Grobovšek 21. mesto

 

DALJINA učenci

 

Črtomir Bošnjak 13. mesto, Vid Verbič 14. mesto,

DALJINA učenke

 

Tia Tuma 9. mesto, Maša Marin 12. mesto, Marina Babić 16. mesto

 

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenci

 

Jaka Ceranja 24. mesto, Antonio Murdžoski 27. mesto
MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenke

 

Luna Vončina 1. mesto, Alma Seferagić 21. mesto, Ana Marolt 28. mesto

 

SUVANJE KROGLE učenci

 

Admir Hoxhaj 15. mesto, Klemen Nemec 21. mesto

 

SUVANJE KROGLE učenke

 

Polona Jurič 10. mesto, Gaja Hana Francky 14. mesto, Tjaša Demirovič Švarda 17. mesto

 

1000 m učenci

 

Domen Davidović 1. mesto, Nik Žabkar 5. mesto, Aljaž Jagaš 20. mesto

 

1000 m učenke

 

Neža Kocijan 2. mesto, Alja Šabić 8. mesto, Anja Valjavec 11. mesto, Petja Balažič 12. mesto

 

ŠTAFETA 4 X 100 m učenci

 

I. ekipa v postavi: Luka Bizjak, Črtomir Boštnjak, Žan Humar, Grega Šuštar 11. mesto

 

II. ekipa v postavi: Žan Pogačnik, Jaka Šprah, David Velkovski, Vid Verbič 13. mesto

 

ŠTAFETA 4 X 100 m učenke

 

I. ekipa v postavi:     
Marina Babić, Pia Patricia Štih, Luna Vončina, Nuša Zgonec 6. mesto

 

II. ekipa v postavi:
Dominika Golob,  Ana Jež, Julija Pečjak Ferlež, Lara Viršek Žiger diskvalifikacija, prestop

 

III. ekipa v postavi: Sara Fendi, Maša Majnik, Maša Marin, Ela Vavpetič 12. mesto

 

 

DVORANSKA ATLETIKA

 

ŽAK, 22. 1. 2014

22. 1. 2014 je potekalo ljubljansko dvoransko prvenstvo. Na to tekmovanje so se uvrstile: Eva Zatković, ki je v skoku v višino osvojila 4. mesto, v kategoriji mlajših deklic, Lara Viršek Žiher je bila v teku na 60 m petnajsta; v kategoriji starejših deklic, in Mia Pirnat Kopač v teku na 60 m, ki je osvojila 12. mesto.

 

ŽAK, 7. 1. 2014

l. 1999, 2000 (8. in 9. raz.) – 60 m    
FANTJE (Domen Davidović 11. mesto, Jaka Šprah 14. mesto, Urh Lapuh 24. mesto, Nik Žabkar 26. mesto)
DEKLETA (Lara Viršek Žiger 4. mesto, Špela Kolenc 8. mesto, Ruvejda Ibušoska 12. mesto, Neža Kocijan 16. mesto,   
Maša Marin 19. mesto)

l. 2001, 2002 (7. raz.) – 60 m
FANTJE (Rok Verderber 16. mesto, Nikola Janev 24. mesto, Gašper Jug 30. mesto)

DEKLETA (Ana Spaija 13. mesto, Tanami Pirnat Kopač 14. mesto, Katja Poznajelšek 19. mesto, Veronika Zorko 20. mesto, Špela Jereb 31. mesto)
DALJINA
FANTJE (Simon Bambič 9. mesto, Nal Trobec 10. mesto, Fedja Kovič 17. mesto)
DEKLETA (Manca Okretič 9. mesto, Vita Gala Fras 12. mesto, Ana Tiegl 14. mesto
VIŠINA
FANTJE (Janej Metelko in Peter Vuković brez uvrstitve)
DEKLETA (Eva Zatković 1. mesto, Ana Marija Ozvatič 9. mesto)

l. 2003 in mlajši (5. raz.)

60 m
FANTJE (Filip Grmšek 11. mesto, Jan Kuder 18. mesto, Makar Mitrović 24. mesto)
DEKLETA (Mia Pirnat Kopač 1. mesto, Miriam Karin Mekina 10. mesto, Zarja Kambur 14. mesto, Pia Pavlič 24. mesto, Arina Mitrović 27. mesto)

DALJINA
FANTJE (Matija Leskovar 18. mesto, Jaka Slapar 19. mesto, Urban Marolt 22. mesto)
DEKLETA (Nuša Benko 15. mesto, Timna Šprah 16. mesto, Nina Ceranja 19. mesto)

 

ATLETIKA
MALI ATLETSKI POKAL učenci 6. in 7. raz.
19. 9. 2013

 

60 m učenci: Žan Porenta 18. mesto, 2. Gašper Jug 21. mesto
60 m učenke: Ana Spaija 18. mesto, Katja Poznajelšek 22. mesto, Maša Valjavec 28. mesto

 

300 m učenci: Rok Verderber 14. mesto, Nino Musevski 22. mesto
300 m učenke: Eva Suhalj 7. mesto, Eva Cerar 14. mesto, Leonora Balaj 16. mesto

 

VIŠINA učenci: Janej Metelko 6. mesto
VIŠINA učenke: Ana Marija Ozvatič 1. mesto, Sandra Jevgenijević  11. mesto, Brina Logonder Pogačnik 15. mesto

 

DALJINA učenci: Arne Marušič 5. mesto, Luka Tovornik 14. mesto
DALJINA učenke: Tanami Pirnat Kopač 5. mesto, Vita Gala Fras 12. mesto, Lara Lavtar 13. mesto,

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenci: Daniel Zdravković 6. mesto, Matej Suhalj 7. mesto, Jovan Dimovski 12. mesto
MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenke: Eva Zatković 1. mesto, Fatime Hoxhaj 8. mesto, Liza Kuhelj 16. mesto, Anja Piškur 20. mesto

 

600 m učenci: Nal Trobec 12. mesto, Fedja Kovič 14. mesto
600 m učenke: Marija Vičič 8. mesto, Veronika Zorko 12. mesto, Manca Okretič 14. mesto, Lara Nina Marinček 17. mesto

 

ATLETIKA
VELIKI ATLETSKI POKAL, učenci 8. in 9. raz.
19. 9. 2013

 

60 m učenci: Žan Humar 6. mesto, Grega Šuštar 18. mesto
60 m učenke: Pia Patricia Štih 4. mesto, Nuša Zgonec 13. mesto, Sara Fendi 17. mesto

300 m učenci: Urh Lapuh 3. mesto, Jaka Šprah 5. mesto
300 m učenke: Ana Hojan 4. mesto, Manca Šuligoj 10. mesto, Nina Polak 13. mesto

 

VIŠINA učenci: David Velkovski 6. mesto
VIŠINA učenke: Maša Majnik 9. mesto, Maša Marin in Ana Rade 12. mesto

DALJINA učenci: Jaka Ljubič 21. mesto
DALJINA učenke: Marina Babić 13. mesto, Lara Viršek Žiger 16. mesto, Tia Tuma 17. mesto

 

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenci: Izidor Krošelj 10. mesto, Jaka Ceranja 20. mesto
MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenke: Luna Vončina 2. mesto, Polona Jurič 9. mesto, Ana Marolt 10. mesto, Alma Seferagić 12. mesto

SUVANJE KROGLE učenci: Admir Hoxhaj 9. mesto, Klemen Nemec 14. mesto
SUVANJE KROGLE učenke: Gaja Hana Francky 5. mesto, Taja Ivanc 8. mesto, Lara Šoba 11. mesto

 

1000 m učenci: Domen Davidović 2. mesto, Nik Žabkar 4. mesto, Jan Potrč odstopil
1000 m učenke: Ajla Šabić 4. mesto, Julija Pečjak Ferlež 6. mesto,

 

ŠTAFETA 4 X 100 učenci:
I. ekipa v postavi: Krošelj, Humar, Lapuh, Ceranja, ekipno 8. mesto
II. ekipa v postavi: Šuštar, Nemec, Šprah, Velkovski , ekipno 9. mesto

ŠTAFETA 4 X 100 učenke:
I. ekipa v postavi: Vončina, Fendi, Zgonec, Polak, ekipno 10. mesto
II. ekipa v postavi: Ibušoska, Viršek Žiger, Brečko, Matković ekipno 11. mesto

 

EKIPNI REZULTATI:
MLAJŠI UČENCI EKIPNO 5. MESTO
MLAJŠE UČENKE EKIPNO 2. MESTO
STAREJŠI UČENCI EKIPNO 5. MESTO
STAREJŠE UČENKE EKIPNO 2. MESTO

 

 

FINALE PRVENSTVA OŠ LJUBLJANE

ŽAK, 6. 6. 2013


Naši predstavniki so odlično zastopali našo šolo med najboljšimi ljubljanskimi atleti. Blestela so zlasti dekleta. 

REZULTATI:

Met žvižgača (vortexa) dekleta:

1. mesto LUNA VONČINA

Tek na 60 m dekleta:

2. mesto NINA KOLENC

Tek na 300 m fantje:

6. mesto JON ARKO JERMAN

{gallery}/2012-2013/Sport/Atletika{/gallery}

LEP USPEH NAŠIH UČENCEV V ATLETIKI NA PRVENSTVU LJUBLJANE – skupina B

 

V ponedeljek, 20. 5. 2013, so se učenke in učenci udeležili tekmovanja v atletiki za prvenstvo Ljubljane. Nastopali so v kategorijah mlajših in starejših učencev. Pri mlajših učencih in učenkah, (6. in 7. razred), so se najbolje odrezali Jan Kitanovski, ki je zmagal v skoku v višino in Eva Zatković, ki je bila druga v metu žvižgača (vorteksa). Žan Pogačnik je bil 4. v teku na 300 metrov, na dvakrat daljši razdalji je bila prav tako 4. Ana Hojan, isto mesto pa je osvojila tudi Pia Patricija Štih v metu žvižgača. Poleg teh uvrstitev, so se učenci še 12krat uvrstili med deseterico. Rezultat uspešnih nastopov je bilo izvrstno 2. mesto pri dekletih in 5. pri fantih.
Pri starejših učencih in učenkah, (8. in 9. razred), so se naši športniki še večkrat povzpeli na najvišja mesta. Zmagali so Nina Kolenc v teku na 60 metrov, Jon Arko Jerman v teku na 300m in Gal Miklavc v teku na najdaljšo razdaljo 1000 metrov. Drugo mesto sta si priborili Luna Vončina v metu žvižgača in Zala Bergoč v skoku v višino, medtem ko so Rok Mlinar v skoku v daljino in dekleta v štafetnem teku ostali tik pod odrom za zmagovalce na 4. mestu. Ostali naši tekmovalci in tekmovalci so še 14krat osvojili mesta med najboljšimi desetimi v svojih panogah. Skupno sta obe ekipi zato osvojili odlični 3. mesti.
Natančne rezultate lahko preberete na spletni strani www.timingljubljana.si.

Vsem našim atletinjam in atletom čestitamo za prizadevnost in odlične rezultate na tekmovanju!

MAP01 
MALI ATLETSKI POKAL
19. 9. 2012 na ŽAK-u

60 m učenci
Jan Klemenčič 15. mesto, Elvir Velioski 19. mesto, Alen Jušić 20. mesto
60 m učenke
Ruvejda Ibušoska 6. mesto, Manuela Maksi Matković 12. mesto, Špela Kolenc 13. mesto
 
300 m učenci
Lan Žibert 3. mesto, Jan Potrč 9. mesto, Anže Šebenik 10. mesto
300 m učenke
Marija Vičič 2. mesto, Ajla Šabić 4. mesto, Ana Marija Ozvatič 14. mesto

VIŠINA učenci
Črtomir Boštnjak 6. mesto, Izidor Krošelj 7. mesto,
VIŠINA učenke
Ana Rade 5. mesto, Lara Viršek Žiger 7. mesto, Tjaša Dobovšek 15. mesto

DALJINA učenci
Jan Kitanovski 4. mesto, Nal Trobec 10. mesto, Vid Verbič 13. mesto
DALJINA učenke
Tanami Pirnat Kopač 10. mesto, Marina Babić 11. mesto, Ana Hojan 18. mesto

MET ŽVIŽGAČA učenci
Simon Bambič 9. mesto, Benjamin Muharemović 15. mesto, Gašper Jug 18. mesto
MET ŽVIŽGAČA učenke
Eva Zatković 1. mesto, Pia Patricia Štih 2. mesto,
Polona Černigoj 11. mesto

600 m učenci
Vsi odsotni
600 m učenke
Katja Poznajelšek 6. mesto, Ela Vavpetič 9. mesto, Maja Bizjak 10. mesto

 
VELIKI ATLETSKI POKAL

19. 9. 2012 na ŽAK-U
60 m učenci
Bor Dolenec 7. mesto
60 m učenke
Nina Kolenc 1. mesto, Sara Fendi 9. mesto

300 m učenci
Gal Miklavc 1. mesto, Domen Bambič 8. mesto
300 m učenke
Neža Kocijan 9. mesto, Nina Polak 10. mesto

VIŠINA učenci
Majnik Jure 3. mesto, Tiegl Jaka 7. mesto, Domen Davidovič 9. mesto
VIŠINA učenke
Maja Dobnik 5. mesto, Maša Marin 14. mesto, Tia Tuma 16. mesto

DALJINA učenci
Rok Mlinar 1. mesto, Jaka Ljubič 14. mesto
DALJINA učenke
Eva Reja 8. mesto, Iza Štiglic 13. mesto

MET ŽVIŽGAČA učenci
Domen Muhvič 5. mesto, Luka Matul 9. mesto, Jakob Humer 10. mesto
MET ŽVIŽGAČA učenke
Luna Vončina 1. mesto, Petra Kirič 3. mesto, Nastja Slivniker 10. mesto

SUVANJE KROGLE učenci
Darko Hristov 4. mesto, Jan Gerl Korenč 5. mesto, Marko Petrevski
SUVANJE KROGLE učenke
Kristina Babić 2. mesto, Mihaela Arsova 7. mesto, Taja Ivanc 8. mesto

1000 m učenci
Dolničar Rok 8. mesto, Dolničar Matic 9. mesto, Matjaž Vitez 10. mesto
1000 m učenke
Nuša Zgonec 4. mesto

 
ŠTAFETA 4 X 100 učenci
1. Bambič, Matul, Bizjak, Davidovič (rez. Grega Šuštar)

ŠTAFETA 4 X 100 učenke
1. Sara Fendi, Nina Kolenc, Veronika Ratnik, Luna Vončina
2. Kristina Babić, Maja Dobnik, Kristina Dekleva, Sara Jakupovič

(Skupno 177 obiskov, današnjih obiskov 1)