torek, 23. 5. 2023

MALI ATLETSKI POKAL, učenke in učenci 5., 6. in 7. razreda, letniki 2010, 2011, 2012

TEK NA 60 m – učenci: 2. mesto Luka Zakojč, 15. mesto Nik Vidic.
TEK NA 60 m – učenke: 4. mesto Sofija Smrekar Božič, 6. mesto Lea Gerič, 16. mesto Tisa Jurjec.

TEK NA 300 m – učenci: 1. mesto Blaž Filipčič, 7. mesto Janez Istenič, 9. mesto Lenart Čuček.
TEK NA 300 m – učenke: 6. mesto Manca Lovšin, 11. mesto Ana Marija Mitrova.

SKOK V VIŠINO – učenci: 4. mesto Jakob Filipič, 8. mesto Maks Plut Čavič, 12. mesto Marco Bertocchi.
SKOK V VIŠINO – učenke: 7. mesto Ilvana Botonjić, 9. mesto Sil Kozic, 15. mesto Lina Cikotić.

SKOK V DALJINO – učenci: 2. mesto Naj Mesarič, 3. mesto Aleks Kovač.
SKOK V DALJINO – učenke:
7. mesto Tara Jakšić Malešič, 13. mesto Brina Herman Žorž, 18. mesto Larisa Vitas Čibej.

MET ŽVIŽGAČA – učenci: 4. mesto Ostoj Andželevski, 7. mesto Tilen Cimperšek, 12. mesto Patrik Stefanov, 14. mesto Mark Vukman.
MET ŽVIŽGAČA – učenke: 1. mesto Anika Kranjčević, 3. mesto Ela Razboršek Maček, 4. mesto Maša Smrdelj, 5. mesto Ajda Babnik.

TEK NA 600 m – učenci: 1. mesto Erik Jurca, 4. mesto Filip Maj Šelih, 5. mesto Luka Trobec Pahor.
TEK NA 600 m – učenke: 4. mesto Lara Perko, 7. mesto Ela Glavač, 10. mesto Taja Vogrinčič, 19. mesto Ana Deanovič.

VELIKI ATLETSKI POKAL, učenke in učenci 8. in 9. razreda, letnika 2008, 2009

TEK NA 60 m – učenci: 2. mesto Ike Svit Umunna, 5. mesto David Saje Korinšek, 24. mesto Matevž Nežmah.
TEK NA 60 m – učenke: 4. mesto Jelka Smrekar Božič, 6. mesto Zoja Gorenšek, 14. mesto Neja Rubin, 17. mesto Alina Šabotić.

TEK NA 300 m – učenci: 2. mesto Nace Ortar, 9. mesto Ažbe Pogačnik, 18. mesto Črt Hlupič Perko, 24. mesto Vid Vnuk.
TEK NA 300 m – učenke: 7. mesto Mija Petković, 8. mesto Zarja Grošelj, 9. mesto Eva Hrdlička Bergelj, 15. mesto Julija Rubin.

SKOK V VIŠINO – učenci: 2. mesto David Jakob Lambergar, 5. mesto Teodor Matijević, 6. mesto Simon Mihačič, 14. mesto Martin Godina.
SKOK V VIŠINO – učenke: 5. mesto Tara Dobrić.

SKOK V DALJINO – učenci: 4. mesto Domen Ščetinec , 17. mesto Bor Peče, 18. mesto Vid Čop Bukavec.
SKOK V DALJINO – učenke: 5. mesto Ela Lana Pleić, 10. mesto Niki Matelič Conti, 12. mesto Taja Tovornik.

MET ŽVIŽGAČA – učenci: 14. mesto Aleksander Lipolt, 32. mesto Armin Mujkić.
MET ŽVIŽGAČA – učenke: 4. mesto Tara Špindler, 6. mesto Tanja Vukman, 12. mesto Esmihana Jusić, 19. mesto Brina Založnik, 23. mesto Zala Zlatanovski.

SUVANJE KROGLE – učenci: 3. mesto Nejc Mastnak, 8. mesto Nik Boh Šuc.
SUVANJE KROGLE – učenke: 5. mesto Mila Mitrović, 9. mesto Ula Usenik, 10. mesto Taja Čopi, 11. mesto Neva Mastnak, 14. mesto Mia Musić.

TEK NA 1000 m – učenci: 3. mesto Filip Štupar Šlebinger, 13. mesto Filip Por, 14. mesto Rastko Arsenijević.
TEK NA 1000 m – učenke: 1. mesto Manca Vrbič, 2. mesto Živa Bobnar, 9. mesto Eva Tot Pavšič, 10. mesto Eva Kastelic.

ŠTAFETA I – učenci, 1. mesto: Nace Ortar, Ike Svit Umunna, Matevž Nežmah, David Saje Korinšek.

ŠTAFETA I – učenke, 3. mesto: Niki Matelič Conti, Mija Petković, Jelka Smrekar Božič, Zarja Grošelj.

ŠTAFETA II – učenke, 6. mesto: Zoja Gorenšek, Taja Tovornik, Ula Sterle, Eva Hrdlička Bergelj

Ljubljana, 23. maj 2023

(Skupno 849 obiskov, današnjih obiskov 1)