FINALNE ŠOLSKEGA DRŽAVNEGA PRVENSTVA V MPP 
(mala prožna ponjava)

KOPER, 5. 2. 2015

Tekmovanje je potekalo na OŠ Antona Ukmarja na Semedeli.  
Ekipa starejših deklic je osvojila naslov šolskih državnih prvakinj. Ekipo so sestavljale: Lara Crnac, tudi posamezno 1. mesto; Leonora Balaj, 9. mesto; Brina Dolenec, 14. mesto; Teja Kos, 22. mesto; Ana Marija Ozvatič, 27. mesto.
Med posameznicami je Pia Porenta (mlajše deklice) osvojila10. mesto.

 

POLFINALNO ŠOLSKO DRŽAVNO PRVENSTVO V MPP
(mala prožna ponjava)

Osnovna šola Dobrova, 22.1. 2015


Nastopilo je 427 tekmovalcev iz 28 šol.
REZULTATI:
1. mesto Nina Davidović, kategorija najmlajša deklica (I. triletje)
2. mesto Patrik Crnjac, kategorija najmlajši deček (I. triletje)
30. mesto Žan Porenta, kategorija starejši deček (III. triletje)

I. ekipa starejših deklic ekipno 1. mesto
2. mesto Lara Crnac
6. mesto Brina Dolenec
9. mesto Leonora Balaj
28. mesto Ruvejda Ibušoska
51. mesto Ana Rade

II. ekipa starejših deklic ekipno 8.- 9. mesto
19. mesto Ana Marija Ozvatič
26. mesto Teja Kos
37. Vita Gala Fras
54. Lara Krampač
ekipa mlajših deklic ekipno 7. mesto

2. mesto Pia Porenta
15. mesto Ajda Kambur
27. mesto Alina Ognjenović
104. mesto Zarja Savodnik
*Na šolsko državno prvenstvo v Kopru, ki bo potekalo 5. 2. 2015, so se uvrstile naslednje tekmovalke: Leonora Balaj, Lara Crnjac, Brina Dolenec, Teja Kos, Ana Marija Ozvatič, Ruvejda Ibušoska in Pia Porenta.

Zapisala Alenka Zupančič Strnad

 

{gallery}/2014-2015/sport/mpp/mpp{/gallery}

MESTNO PRVENSTVO V SKOKIH NA MALI PROŽNI PONJAVI

MOSTE, 3. 12. 2014

V kategoriji najmlajših dečkov je naslov ljubljanskega prvaka med posamezniki osvojil Patrik Crnjac.

Kategorija mlajše deklice: Ekipne prvakinje Ljubljane, oziroma 1. mesto, so osvojile v postavi Ajda Kambur, Zarja Kambur, Alina Ognjenović, Mia Pirnat Kopač, Pia Porenta.
Posamezne uvrstitve: Zarja Kambur in Pia Porenta 3. – 4. mesto.

Kategorija starejše deklice: Ekipne prvakinje Ljubljane, oziroma 1. mesto, so osvojile v postavi Leonora Balaj, Brina Dolenec, Ruvejda Ibušoska, Teja Kos, Ana Marija Ozvatič, Ana Rade.
Posamezne uvrstitve: 1. mesto — Brina Dolenec, 2. mesto — Leonora Balaj, 7. mesto — Ana Marija Ozvatič, 9. mesto — Dominika Golob, Ruvejda Ibušoska, Teja Kos

Druga ekipa je v postavi Dominika Golob, Vita Gala Fras, Lara Krampač, Antea Maris Matković in Ana Tiegl osvojila 4. mesto.

Zapisala Alenka Zupančič Strnad

{gallery}/2014-2015/sport/mpp{/gallery}

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)