TIVOLI, sreda, 20. 4. 2022

Učenci naše šole so se udeležili spomladanskega krosa. Zmagovalka krosa v 3. razredu je bila Pauline Neve Repe iz 3. b, Zarja Grošelj iz 7. a pa je prav tako osvojila odlično 3. mesto.

Učenci, ki so se kvalificirali in so nastopali na krosu od 1. do 5. razreda, so:

  • 1. razred, letnik 2015, učenci, 400 m: Maks Lavrinc, 1. c, Anej Tričić, 1. c, Filip Aufič, 1. d
  • 1. razred, letnik 2015, učenke, 400 m: Loti Tihelj, 1. c, Brina Dolinar, 1. c, Doroteja Đokić, 1. d
  • 2. razred, letnik 2014, učenci, 600 m: Nik Hodžić, 2. a, Tevž Ortar, 2. a, Arne Jan Šelih, 2. c, Tibor Tisovec, 2. c
  • 2. razred, letnik 2014, učenke, 600 m: Aurora Bečan, 2. a, Živa Nežmah, 2. d, Viktorija Mori Andonova, 2. d
  • 3. razred, letnik 2013, učenci, 600 m: Tim Bezlaj, 3. b, Svit Seliškar, 3. b, Teo Ajdinović, 3. c
  • 3. razred, letnik 2013, učenke, 600 m: Julija Radivojević, 3. c, Pauline Neve Repe, 3. b, Ajda Hawlina, 3. a, Zala Časar, 3. c
  • 4. razred, letnik 2012, učenci, 600 m: Tine Križnar, 4. b, Svit Opeka, 4. b, Tadej Kozic, 4. b
  • 4. razred, letnik 2012, učenke, 600 m: Lili Torelli, 4. b, Lara Rožej, 4. c
  • 5. razred, letnik 2011, učenci, 600 m: Ivan Neve Repe, 5. b, Mark Wagner, 4. c, Luka Pahor Trobec, 5. a, Sen Selak, 5. d, Aleks Kovač, 5. d
  • 5. razred, letnik 2011, učenke, 600 m: Katarina Vučko, 5. b, Nia Malovič Burnik, 5. c, Zoja Mladenović, 5. c, Mia Glavač, 5. d, Sofija Smrekar Božič, 5. d, Vita Bukovec Čop, 4. a.

Nastopajoči učenci od 6. do 9. razreda:

  • 6. razred, letnik 2010, učenci, 1000 m: Blaž Filipič, 6. b, Alen Bajrektarević, 6. d, Naj Mesarič, 6. a
  • 6. razred, letnik 2010, učenke, 1000 m: Doris Deu, 6. c, Manca Lovšin, 6. c, Larisa Vitas Čibej, 6. a
  • 7. razred, letnik 2009, učenci, 1000 m: Vid Vnuk, 7. a, Nik Wagner, 7. b
  • 7. razred, letnik 2009, učenke, 1000 m: Zarja Grošelj, 7. a, Mila Malačič, 7. b, Kiara Prešeren Plut, 7. b
  • 8. razred, letnik 2008, učenci, 1500 m: Tim Pavlič, 9. c, Nace Ortar, 8. c, Filip Štupar Šlebinger, 8. c
  • 8. razred, letnik 2008, učenke, 1000 m: Zarja Siter, 8. b, Tanja Vukman, 8. a, Ela Lana Pleić, 8. a
  • 9. razred, letnik 2007, učenci, 1500 m: Nejc Zalokar, 9. c, Ian Petronijevič Lepša, 9. b, Lev Verdelj Pal, 9. b
  • 9. razred, letnik 2007, učenke, 1000 m: Lara Mlekuš, 9. c, Ajda Sikošek, 9. b, Zala Vnuk, 9. c.

Za aktiv športa pripravili Blanka Nikolič in Alenka Zupančič Strnad.

(Skupno 545 obiskov, današnjih obiskov 1)