ATLETIKA, MAP
ŽAK, četrtek, 23. 5. 2019

ŽENSKE EKIPNO 1. MESTO IN MOŠKI EKIPNO 4. MESTO

MALI ATLETSKI POKAL, učenci 6. in 7. razred

TEK NA 60 m – učenci: 8. mesto Tais Šabotić, 10. mesto Bart Brence, 14. mesto Žad Brajović.
TEK NA 60 m – učenke: 20. mesto Hana Radin, 25. mesto Eva Cerin Cankar, 27. mesto Julija Kuder.
TEK NA 300 m – učenci: 13. mesto Taras Slapšak, 16. mesto Martin Kastelic.
TEK NA 300 m – učenke: 1. mesto Lea Davidović, 9. mesto Katja Stresen, 16. mesto Amina Artuković.
SKOK V VIŠINO – učenci: 12. mesto Nejc Zalokar, 17. mesto Žan Ekart.
SKOK V VIŠINO – učenke: 3. mesto Klea Starman, 12. mesto Alma Hribar, 19. mesto Pia Veselič.
SKOK V DALJINO – učenci: 2. mesto Jaro Svit Marušič, 12. mesto Domen Demirović Švarda, 16. mesto Aljaž Trobec Kogej.
SKOK V DALJINO – učenke: 2. mesto Lejla Hiti, 9. mesto Lili Križnar, 16. mesto Anna Malkova.
MET ŽVIŽGAČA – učenci: 9. mesto Brin Leben, 15. mesto Nik Jereb, 20. mesto Ian Petronijevič Lepša.
MET ŽVIŽGAČA – učenke: 1. mesto Zara Kramžar, 5. mesto Eva Bernardič, 8. mesto Inja Poznajelšek.
TEK NA 600 m – učenci: 2. mesto Tim Pavlič, 3. mesto  Borut Vukman, 12. mesto Filip Očko.
TEK NA 600 m – učenke: 1. mesto Ajda Sikošek, 13. mesto Ela Sekulić, 15. mesto Manca Turnšek.

ATLETIKA, VAP
ŽAK, četrtek, 23. 5. 2019

MOŠKI EKIPNO 3. MESTO IN ŽENSKE EKIPNO 3. MESTO

VELIKI ATLETSKI POKAL, učenci 8. in 9. razreda

TEK NA 60 m – učenci: 5. mesto Matic Kompare Gaberšek, 7. mesto Kal Dominik Lambergar, 20. mesto Tay Petronijevič Lepša, 25. mesto Jaka Hašaj.
TEK NA 60 m – učenke: 2. mesto Kaja Štih, 11. mesto Ina Usenik, 12. mesto Eva Kolenc, 13. mesto Nika Jenič.
TEK NA 300 m – učenci: 5. mesto Ermin Salkić, 13. mesto Milan Jevgenijević, 19. mesto Lev Malačič.
TEK NA 300 m – učenke: 4. mesto Lara Vincetič, 6. mesto Valentina Breznik, 12. mesto Daša Radin, 16. mesto Zarja Savodnik.
SKOK V VIŠINO – učenci: 2. mesto Matej Lukežič, 6. mesto Andraž Jug, 17. mesto Bor Winter.
SKOK V VIŠINO – učenke: 1. mesto Lara Mihelič, 4. mesto Pia Taja Pleić, 10. mesto Marija Cvetkoska.
SKOK V DALJINO – učenci: 1. mesto Alex Kitanovski, 16. mesto Maj Jadretič, 20. mesto Jon Prijatelj.
SKOK V DALJINO – učenke: 3. mesto Neja Poznajelšek, 11. mesto Ana Tinkara Tancar
16. mesto Eva Knavs, 17. mesto Katarina Zorko, 19. mesto Lara Dobrovoljc.

MET ŽVIŽGAČA – učenci: 10. mesto Nejc Rogelj, 20. mesto Jaka Očko.

MET ŽVIŽGAČA – učenke: 3. mesto Ema Bešlaga, 11. mesto Klara Kos, 16. mesto Anila Ibushoska.

SUVANJE KROGLE – učenci: 7. mesto Kristijan Jakimovski, 14. mesto Vid Mastnak.

SUVANJE KROGLE – učenke: 6. mesto Klara Lucija Božič, 12. mesto Amina Ibushoska,
14. mesto Marija Marinkovska Andev.

TEK NA 1000 m – učenci: 1. mesto Gaber Sikošek, 7. mesto Blaž Čop Krajnc, 10. mesto Tevž Peče, 11. mesto Grega Turnšek.
TEK NA 1000 m – učenke: 5. Taja Cerle Donko, 7. mesto Maša Križaj, 11. mesto Kaja Viršek.

ŠTAFETA I – učenci: 5. mesto
(Alex Kitanovski, Matic Kompare Gaberšek, Tay Petronijevič Lepša, Milan Jevgenijević)

ŠTAFETA II – učenci: 12. mesto
(Ermin Salkić, Dmitri Tanasenco, Matej Lukežič, Danijel Milentijević)

ŠTAFETA – učenke: 7. mesto
(Kaja Štih, Lara Mihelič, Nika Jenič, Klara Kos)

Zapisala Alenka Zupančič Strnad.

Ljubljana, 23. maj 2019

(Skupno 559 obiskov, današnjih obiskov 1)