PRVENSTVO LJUBLJANE V KROSU (neuradni rezultati)
TIVOLI, torek, 18. 4. 2023

1. razred, letnik 2016, učenci, 270 m
ANDREJ GORIŠEK NAVARRO, 1. a; ŽIGA OMAHEN, 1. b; ANDREJ ŠPES, 1. c

1. razred, letnik 2016, učenke, 270 m
IZA ANTONIĆ, 1. c; NIKA ZAGORC, 1. a; KAJA VRHUNEC, 1. a

2. razred, letnik 2015, učenci, 270 m
TITO JEREBIC, 2. a; VIGO JUREČIČ, 2. b; MAKS LAVRINC, 2. c

2. razred, letnik 2015, učenke, 500 m
NADJA MARN CERAR, 2. d; LOTI TIHELJ, 2. c

3. razred, letnik 2014, učenci, 500 m
TEVŽ ORTAR, 3. a; NIK HODŽIĆ, 3. a; MATEVŽ GAŠPERIN, 3. a

3. razred, letnik 2014, učenke, 500 m
AURORA BEČAN, 3. a; KHALEESI LUNA MEGLIČ, 3. a; EMA MARIA KLAMING, 3. a

4. razred, letnik 2013, učenci, 500 m
TIM BEZLAJ, 4. b, osvojeno 2. mesto; SVIT SELIŠKAR, 4. b; BRIN JUHANT, 4. b; TEO AJDINOVIĆ, 4. c

4. razred, letnik 2013, učenke, 500 m
PAULINE NEVE REPE, 4. b; JULIJA RADIVOJEVIĆ, 4. c; AJDA HAWLINA, 4. a; EMA VOGRINČIČ, 4. c

5. razred, letnik 2012, učenci, 500 m
TINE KRIŽNAR, 5. b, osvojeno 2. mesto; MATEVŽ KOJZEK, 5. a; NIK VIDIC, 5. c

5. razred, letnik 2012, učenke, 500 m
LARA ROŽEJ, 5. c; ELA ZUPANČIČ, 5. c; KAROLINA LIPOLT, 5. b

6. razred, letnik 2011, učenci, 700 m
LUKA TROBEC PAHOR, 6. a, osvojeno 1. mesto; MARK WAGNER, 5. c, osvojeno 2. mesto; IVAN NEVE REPE, 6. b

6. razred, letnik 2011, učenke, 700 m
VITA ČOP BUKAVEC, 5. a; MIA GLAVAČ, 6. d; SIL KOZIC, 6. a;  ANNA PROHKOROVA, 5. b

7. razred, letnik 2010, učenci, 700 m
ERIK JURCA, 7. d, osvojeno 1. mesto
; FILIP MAJ ŠELIH, 7. d, osvojeno 2. mesto; LUKA BERNARDIČ, 7. c; JANEZ ISTENIČ, 7. c

7. razred, letnik 2010, učenke, 700 m
MANCA LOVŠIN, 7. c; ANA MARIJA MITROVA, 7. c; TAJA STARMAN, 7. c; TAJA VOGRINČIČ, 7. c; LARA PERKO, 7. a

8. razred, letnik 2009, učenci, 1200 m
NIK WAGNER, 8. b; SIMON MIHAČIČ, 8. b

8. razred, letnik 2009, učenke, 700 m
ZARJA GROŠELJ, 8. a, osvojeno 3. mesto; NELI BOŽIČ, 8. c; TARA DOBRIĆ, 8. c

9. razred, letnik 2008, učenci, 1200 m
NACE ORTAR, 9. c., osvojeno 3. mesto; FILIP ŠTUPAR ŠLEBINGER, 9. c

9. razred, letnik 2008, učenke, 700 m
MANCA VRBIČ, 9. a, osvojeno 3. mesto; NIKI MATELIČ CONTI, 9. c; JULIJA RUBIN, 9. c; ELA LANA PLEIĆ, 9. a

V Ljubljani, 18. 4. 2023

Za aktiv športa zapisala Alenka Zupančič Strnad.

(Skupno 968 obiskov, današnjih obiskov 1)