MALI ATLETSKI POKAL
ŽAK, torek, 1. 10. 2019
učenci 6. in 7. razreda (leto rojstva 2007 in 2008)

EKIPNO UČENCI 3. MESTO
EKIPNO UČENKE 2. MESTO

TEK NA 60 m – učenci: 6. mesto Nace Ortar, 13. mesto David Jakob Lambergar
TEK NA 60 m – učenke: 4. mesto Jelka Smrekar Božič, 14. mesto Julija Kuder

TEK NA 300 m – učenci: 6. mesto Filip Očko, 7. mesto Filip Štupar Šlebinger, 11. mesto Filip Por
TEK NA 300 m – učenke: 4. mesto Amina Artuković, 10. mesto Tanja Vukman

SKOK V VIŠINO – učenci: 4. mesto Ian Petronijevič Lepša
SKOK V VIŠINO – učenke: 6. mesto Ela Lea Pleić, 11. mesto Brina Rozman

SKOK V DALJINO – učenci: 1. mesto Domen Ščetinec, 6. mesto Žan Ekart, 10. mesto Rastko Arsenijević
SKOK V DALJINO – učenke: 9. mesto Taja Tovornik, 10. mesto Pia Veselič, 14. mesto Niki Matelič Conti

MET ŽVIŽGAČA – učenci: 9. mesto Meris Kurtaj, 14. mesto Ian Skelin, 17. mesto Bleart Hetemaj, 18. mesto Nik Boh Šuc
MET ŽVIŽGAČA – učenke: 7. mesto Esmihana Jusić, 9. mesto Nina Hacin, 11. mesto Manca Turnšek, 15. mesto Sooraya Sabljaković

TEK NA 600 m – učenci: 9. mesto Miha Petek, 11. mesto Adrian Avdiaj
TEK NA 600 m – učenke: 1. mesto. Zala Vnuk, 3. mesto Ajda Sikošek

VELIKI ATLETSKI POKAL
ŽAK, torek, 1. 10. 2019
učenci 8. in 9. razreda (leto rojstva 2005 in 2006)

EKIPNO UČENCI 3. MESTO
EKIPNO UČENKE 1. MESTO

TEK NA 60 m – učenci: 3. mesto Kal Dominik Lambergar, 12. mesto  Luka Dakić, 14. mesto Patrik Crnjac
TEK NA 60 m – učenke: 4. mesto Alina Ognjenovič, 7. mesto Eva Kolenc, 9. mesto Ajda Kambur

TEK NA 300 m – učenci: 9. mesto Bor Winter, 14. mesto Bart Brence, 16. mesto Danijel Milentijević
TEK NA 300 m – učenke: 1. mesto Lea Davidović, 3. mesto Elena Tajhmajster, 13. mesto Nina Trajkova

SKOK V VIŠINO – učenci: 1. mesto Maj Jedretič, 13. mesto Lev Malačič, 13. mesto Luka Perko
SKOK V VIŠINO – učenke: 2. mesto Pia Taja Pleić, 5. mesto Tia Emberšič, 9. Katja Stresen

SKOK V DALJINO – učenci: 4. mesto Jaka Očko, 5. mesto Jaro Svit Marušič, 11. mesto Tevž Peče, 13. mesto Domen Demirović-Švarda
SKOK V DALJINO – učenke: 1. mesto Lejla Hiti, 7. mesto Maša Križaj, 9. mesto Nika Mesarič, 14. mesto Hana Radin

MET ŽVIŽGAČA – učenci: 6. mesto Nejc Zorc, 8. mesto Martin Kastelic, 12. mesto Nik Zupančič, 13. mesto Matic Pristav, 14. mesto Max Borošak
MET ŽVIŽGAČA – učenke: 2. mesto Zara Kramžar, 5. mesto Ilhana Ljubijankić, 11. mesto Lejla Šabačkić, 16. mesto Erna Memišević

SUVANJE KROGLE – učenci: 4. mesto Vedran Đuza, 9. mesto Gašper Maj Nikolić
SUVANJE KROGLE – učenke: 2. mesto Eva Bernardič, 5. mesto Inja Poznajelšek, 6. mesto Lana Tepina Bojić, 11. mesto  Lara Ogrinc, 13. mesto Lara Marič

TEK NA 1000 m – učenci: 2. mesto Tim Pavlič, 7. mesto  Borut Vukman, 9. mesto Aljaž Trobec Kogej
TEK NA 1000 m – učenke: 5. mesto Hanah Trobec Kogej, 7. mesto Klea Starman, 9. mesto Lisa Musić

4 x 100 m – učenci: ŠTAFETA II : 5. mesto (Kal Dominik Lambergar, Jaka Očko, Luka Perko, Bor Winter),
ŠTAFETA I: 6. mesto (Luka Dakić, Maj Jedretić, Danijel Milentijević)

4 x 100 m – učenke: ŠTAFETA II – 1. mesto (Lea Davidović, Lejla Hiti, Zara Kramžar, Elena Tajhmajster)
ŠTAFETA I 4. mesto (Tia Emberšič, Eva Kolenc, Alina Ognjenovič , Pia Taja Pleić)
ŠTAFETA III : 10. mesto (Ajda Kambur, Nika Mohorič, Nina Trajkova, Lina Založnik)

Za aktiv športa zapisala Alenka Zu pančič Strnad.

(Skupno 657 obiskov, današnjih obiskov 1)