NAJMLAJŠI DEČKI OSVOJILI 1. MESTO V MINI ODBOJKI MED LJUBLJANSKIMI OŠ

V šolskem letu 2014/2015 smo začeli z interesno dejavnostjo odbojka tudi za dečke. Fantje so pridno trenirali in se učili odbojkarskih elementov. Trud je bil poplačan na osnovnošolskem tekmovanju v mini odbojki. Ekipa je zabeležila same zmage, tako v predtekmovanju, kot tudi kasneje v finalnem delu.

OŠ Riharda Jakopiča : OŠ Savsko naselje 2 : 0
Za ekipo so nastopali: kapetan Gaber Sikošek, Jon Prijatelj, Luka Dakić, Jaka Hašaj, Lev Malačič, Grega Turnšek, David Bembič, Nejc Rogelj, Bor Valek, Aljaž Grošelj in Tay Petronijevič Lepša.

modb15

ŠOLSKO PRVENSTVO V MALI ODBOJKI ZA UČENKE

4. MESTO NAŠIH ODBOJKARIC MED LJUBLJANSKIMI OŠ

Na tekmovanju ljubljanskih OŠ v mali odbojki je sodelovalo 20 šol. Ekipe so bile razporejene v 6 skupin. Prvi dve šoli v vsaki skupini sta se uvrstili v 1. ligo, ostale šole so nadaljevale v 2. ligi.

0

Učenke Riharda Jakopiča so osvojile prvo mesto v skupini in napredovale v 1. šolsko ligo.

0

S samimi zmagami so učenke napredovale v finale najboljših šestih ekip.

0

Učenke so osvojile 4. mesto v Ljubljani. Nivo odbojkarskega znanja, ki so ga pokazale najboljše šole v finalnem delu je bil zelo visok. Večina učenk najvišje uvrščenih šol že trenira po posameznih klubih, medtem ko imajo na ostalih šolah odbojko v obliki interesnih dejavnosti. Skratka za prihodnost ženske ljubljanske odbojke se res ni za bati.

Ekipo OŠ Riharda Jakopiča so zastopale: kapetanka ekipe Leonora Balaj, Gaja Rozman, Špela Šepič, Nuša Benko, Karin Mekina, Ana Dakić, Zarja Peterlin, Neja Poznajelšek, Anila Ibušoska, Marija Cvetkoska, Valentina Breznik in Ema Bešlaga.15mOdb1

(Skupno 256 obiskov, današnjih obiskov 1)