ŠOLSKO PRVENSTVO LJUBLJANE V KROSU ZA A SKUPINO
sreda, 15. 4. 2015

1. razred 400 m
učenci l. 2008: Tim Pavlič 30. mesto, Filip Štupar Šlebinger 40. mesto, Nace Ortar 44. mesto
učenke l. 2008: Bobnar Živa 31. mesto, Ula Usenik 43. mesto, Nea Vidic Grumič 44. mesto

2. razred 400m
učenci l. 2007: Tais Šabotič 8. mesto, Nejc Zalokar 50. mesto, Ian Petronijevič 51. mesto
učenke l. 2007: Zala Vnuk 2. mesto, Nana Klempše 5. mesto, Ajda Sikošek 13. mesto

3. razred 400 m
učenci l. 2006: Jaro Svit Marušič 16. mesto, Borut Vukman 21. mesto, Tim Pavlič 37. mesto
učenke l. 2006: Lejla Hiti 8. mesto, Lea Davidović 16. mesto, Nina Davidović 20. mesto

4. razred 500 m
učenci l. 2005: Lev Malačič 48. mesto, Matic Pristav 53. mesto, Žiga Slapar 54. mesto
učenke l. 2005: Eva Kolenc 38. mesto, Alina Ognjenović 49. mesto,

5. razred 600 m
učenci l. 2004: Gaber Sikošek 6. mesto , Alex Kitanovski 9. mesto, Blaž Čop Krajnc 17. mesto
učenke l. 2004: Nika Jenič 20. mesto, Lara Mihelič 26. mesto, Ana Erjavec 45. mesto

6. razred 1000 m
učenci l. 2003: Jan Kuder 9. mesto, Denis Jagaš 13.mesto, Igor Stjepanović 29. mesto
učenke l. 2003: Mia Pirnat Kopač 12. mesto, Miriam Karin Mekina 23. mesto, Nuša Benko 25. mesto

7. razred 1000 m
učenci l. 2002: Arne Klemen Marušič 2. mesto, Jakob Marolt 11. mesto, Kristjan Slapar 18. mesto, Petar Veljković 23. mesto
učenke l. 2002: Leonora Balaj 8. mesto, Eva Suhalj 9. mesto, Sandra Jevgenijević 10. mesto

8. razred 1000 m, učenke l. 2001:
Lara Nina Marinček 12. mesto, Katja Poznajelšek 16. mesto, Ana Žnidaršič 17. mesto

8. razred 1500 m, učenci l. 2001:
Nal Trobec 13. mesto, Fedja Kovič 16. mesto, Luka Tovornik 17. mesto

9. razred 1000 m: učenke l. 2000:
Manca Šuligoj 10. mesto, Ruvejda Ibušoska 11. mesto, Ana Jež 12. mesto, Marina Babić 18. mesto

9. razred 1500 m, učenci l. 2000:
Žan Pogačnik 5. mesto, Jan Potrč 6. mesto, Gašper Fon 11. mesto

  

ŠOLSKO PRVENSTVO LJUBLJANE V KROSU ZA A SKUPINO
15. 10. 2014

 

1. razred (400 m)

Učenci l. 2008: Nace Ortar 21., Filip Štupar Šlebinger 29. in Tim Pavlič 31. mesto
Učenke l. 2008Živa Bobnar 35., Ula Usenik 57. mesto

2. razred (400 m)
Učenci l. 2007Tais Šabotić 6., Nejc Zalokar 18., Ian Petronijevič Lepša 36.
Učenke l. 2007: Zala Vnuk, 1. mesto, Ajda Sikošek 9., Nana Klemše 21. mesto

3. razred (400 m)
Učenci l. 2006: Jaro Svit Marušič 6., Borut Vukman 45., Aljaž Trobec Kogej 47. mesto
Učenke l. 2006: Lejla Hiti 16., Nina Davidović 19., Lea Davidović 20. mesto

4. razred (500 m)
Učenci l. 2005: Handan Nuhanović 20., Grega Turnšek 54., David Bembič 61. mesto
Učenke l. 2005: Innia Stary 19., Vana Juvanović 31., Pia Teja Pleić 36. mesto

5. razred (600 m)
Učenci l. 2004: Gregor Sikošek 6., Denis Jagaš 48. mesto
Učenke l. 2004: Nika Jenič 51., Katarina Zorko 56. mesto, Neja Poznajelšek diskvaklifikacija

6. razred (1000 m)
Učenci l. 2003: Matija Leskovar 30., Jan Kuder 33. mesto
Učenke l. 2003: Miriam Karin Mekina 32., Nuša Benko 39., Nina Ceranja 46. mesto

7. razred (600 m)
Učenci l. 2002: Arne Klemen Marušič 3. mesto, Blaž Stipanič 15. mesto
Učenke l. 2002: Sandra Jevgenijević 20., Leonora Balaj 22., Ana Novak 49. mesto

8. razred
Učenci l. 2001 (1500 m): Nal Trobec 41., Benjamin Jocinger 47. mesto
Učenke l. 2001(1000 m): Eva Cerar 20., Vita Gala Fras 30., Lara Nina Marinček 31. mesto

9. razred
Učenke l. 2000 (1000 m): Manca Šuligoj 17., Ruvejda Ibushoska 30., Kristina Brečko 37. mesto
Učenci l. 2000 (1500 m); Žan Pogačnik 14., Gašper Fon 25., Anže Šebenik 29. in Daniel Knežević 37. mesto

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)