ŽAK,
ponedeljek, 24. 9. 2018

MALI ATLETSKI POKAL
učenci 6. in 7. razreda

TEK NA 60 m – učenci: 9. mesto Bart Brence, 10. mesto Žad Aleksandar Brajović.
TEK NA 60 m – učenke: 23. mesto Julija Kuder.

TEK NA 300 m – učenci: 10. mesto Taras Slapšak, 11. mesto Martin Kastelic.
TEK NA 300 m – učenke: 1. mesto Lea Davidović, 2. mesto Ajda Sikošek, 14. mesto Amina Artuković.

SKOK V VIŠINO – učenci: brez udeležbe.
SKOK V VIŠINO – učenke: 3. mesto Eleonora Casagrande, 9. mesto Alina Alibašić.

SKOK V DALJINO – učenci: 2. mesto Jaro Svit Marušič, 16. mesto Domen Demirovič Švarda.
SKOK V DALJINO – učenke: 1. mesto Lejla Hiti, 6. mesto Nika Mesarič, 7. mesto Lili Križnar.

MET ŽVIŽGAČA – učenci: 12. mesto Nik Jereb, 14. mesto Brin Leben, 22. mesto Nejc Zalokar, 27. mesto Vedran Đuza.
MET ŽVIŽGAČA – učenke: 2. mesto Zara Kramžar, 5. mesto Klea Starman, 13. mesto Inja Poznajelšek.

TEK NA 600 m – učenci: 6. mesto Borut Vukman, 15. mesto Dan Brunner Fajmut.
TEK NA 600 m – učenke: 16. mesto Katja Stresen, 18. mesto Eva Jerin Cankar.

VELIKI ATLETSKI POKAL
učenci 8. in 9. razreda

TEK NA 60 m – učenci: 5. mesto Muhamed Djaferoski, 11. mesto Tay Petronijevič Lepša.
TEK NA 60 m – učenke: 1. mesto Kaja Štih, 15. mesto Eva Kolenc, 22. mesto Daša Radin.

TEK NA 300 m – učenci: 2. mesto Gaber Sikošek, 11. mesto Ermin Salkić, 15. mesto Jaka Očko, 17. mesto Milan Jevgenijević.
TEK NA 300 m – učenke: 9. mesto Valerija Jovanoska, 12. mesto Lara Dobrovoljc, 13. mesto Alina Ognjenovič.

SKOK V VIŠINO – učenci: 3. mesto Matej Lukežič, 5. mesto Andraž Jug, 12. mesto Luka Dakić.
SKOK V VIŠINO – učenke: 3. mesto Lara Mihelič, 4. mesto Pia Taja Pleić, 9. mesto Tia Emberšič .

SKOK V DALJINO – učenci: 2. mesto Alex Kitanovski, 10. mesto Tim Bogdanović, 11. mesto Tevž Peče.
SKOK V DALJINO – učenke: 12. mesto Ana Tinkara Tancar, 14. mesto Katarina Zorko.

MET ŽVIŽGAČA – učenci: 5. mesto Nejc Rogelj, 16. mesto Jon Prijatelj, 20. mesto Jaka Hašaj.
MET ŽVIŽGAČA – učenke: 10. mesto Ema Bešlaga, 17. mesto Anila Ibushoska.

SUVANJE KROGLE – učenci: 5. mesto Vid Mastnak, 6. mesto Kristijan Jakimovski, 12. mesto Kal Dominik Lambergar
SUVANJE KROGLE – učenke: 3. mesto Neja Mesarič, 10. mesto Amina Ibushoska, 18. mesto Eva Kočar, 19. mesto Nika Jenič.

TEK NA 1000 m – učenci: 3. mesto Blaž Čop Kranjc, 18. mesto Grega Turnšek.
TEK NA 1000 m – učenke: 8. mesto Ina Usenik, 10. mesto Pia Žnidaršič, 15. mesto Martina Ronja Usenik.

ŠTAFETA I – učenci: ekipno 2. mesto
(Alex Kitanovski, Gaber Sikošek, Tay Petronijevič Lepša, Matej Lukežič)

ŠTAFETA II – učenci: ekipno 10. mesto
(Luka Dakić, Andraž Jug, Ermin Salkić, Muhamed Djaferoski)

ŠTAFETA I – učenke: ekipno 8. mesto
(Alina Ognjenovič, Pia Taja Pleić, Eva Kolenc, Tia Emberšič)

ŠTAFETA II – učenke: ekipno 6. mesto
(Pia Porenta, Kaja Štih, Lara Mihelič, Kim Žilnik)

(Skupno 333 obiskov, današnjih obiskov 1)