DVORANSKA ATLETIKA, FINALE, 25. 1. 2018, ŽAK

Za šolsko reprezentanco so nastopali:

Luka Dakić, 15. mesto – skok v višino,

Jan Kuder, 15. mesto – tek na 60 m,

Andrei Malkov, 6. mesto – skok v višino,

Jaro Svit Marušič, 5. mesto – skok v daljino,

Lejla Hiti, 5. mesto – skok v daljino,

Eva Kolenc, 16. mesto – tek na 60 m,

Zara Kramžar, 12. mesto – tek na 60 m,

Nika Mesarič, 17. mesto – skok v daljino,

Mia Pirnat Kopač – tek na 60 m (odsotna),

Pia Taja Pleić, 6. mesto – skok v višino,

Klea Starman, 8. mesto – skok v daljino,

Kaja Štih – tek na 60 m (odsotna zaradi bolezni).

 

Najmlajši učenci:

Tais Šabotić, 6. mesto – skok v daljino,

Zala Ambrož, 3. mesto – skok v daljino,

Lili Križnar, 17. mesto – tek na 60 m,

Ela Lana Pleić, 5. mesto – skok v daljino,

Ana Reja, 4. mesto – tek na 60 m.

NAJMLAJŠE UČENKE EKIPNO 2. MESTO

Tek na 60 m: 2. mesto Ana Reja, 7. mesto Lili Križnar, 11. mesto Jelka Smrekar Božič, 18. mesto Živa Bobnar
Skok v daljino: 5. mesto Ela Lara Pleić, 6. mesto Zala Ambrož, 13. mesto Tara Špindler

NAJMLAJŠI UČENCI EKIPNO 4. MESTO

Tek na 60 m: 8. mesto Nejc Zalokar, 12. mesto Filip Štupar Šlebinger, 15. mesto David Jakob Lambergar, 18. mesto Ian Petronijevič Lepša, 20. mesto Miha Petek
Skok v daljino: 2. mesto Tais Šabotić, 8. mesto Oskar Casagrande, 13. mesto Žan Ekart

MLAJŠE UČENKE – EKIPNO 1. MESTO

Tek na 60 m: 2. mesto Zara Kramžar, 4. mesto Eva Kolenc, 11. mesto Lina Založnik, 20. mesto Tara Por
Skok v daljino: 3. mesto Lejla Hiti, 5. mesto Klea Starman, 8. mesto Nika Mesarič
Skok v višino: 1. mesto Pia Taja Pleić, 5. mesto Lara Vincetič

MLAJŠI UČENCI EKIPNO 2. MESTO

Tek na 60 m: 4. mesto Armando Okiljević, 6. mesto Handan Nuhanović, 13. mesto David Bembič
 Skok v daljino: 4. mesto Jaro Svit Marušič, 7. mesto Tim Pavlič, 16. mesto Domen Damirovič Švarda
 Skok v višino: 2. mesto Luka Dakić, 5. mesto Andrei Malkov

STAREJŠE UČENKE60 m: 1. mesto Kaja Štih, 3. mesto Mia Pirnat Kopač, 7. mesto Lara Mihelič, 11. mesto Miriam Karin Mekina, 16. mesto Pia Pavlič

STAREJŠI UČENCI

60 m: 5. mesto Jan Kuder, 11. mesto Jaka Slapar, 13. mesto Alex Kitanovski, 15. mesto Ermin Salkić

(Skupno 238 obiskov, današnjih obiskov 1)