stadion ŽAK

ponedeljek, 2. 10. 2017

Naši učenci so bili zelo uspešni na letošnjem Atletskem pokalu. Najbolj so se z zmagami izkazale: Ana Dakić, Kaja Štih in Lea Davidović.

MALI ATLETSKI POKAL,
učenci 6. in 7. r., 2. 10. 2017

EKIPNO MLAJŠI UČENCI 5. MESTO

EKIPNO MLAJŠE UČENKE 1. MESTO

 

TEK 60 m učenci: 10. mesto Handan Nuhanović; 15. mesto Tim Pavlič

TEK 60 m učenke: 2. mesto Zara Kramžar; 4. mesto Eva Kolenc

TEK 300 m učenci: 2. mesto Jaro Svit Marušič

TEK 300 m učenke: 1. mesto Lea Davidović; 5. mesto Innia Stary; 11  mesto Lina Založnik

VIŠINA učenci: 7. mesto Luka Dakić

VIŠINA učenke: 4. mesto Eleonora Casagrande; 6. mesto Erna Begić

DALJINA učenci: 8. mesto Kal Dominik Lambergar; 12. mesto Miloš Babić

DALJINA učenke: 5. mesto Nika Mesarič; 6. mesto Pia Taja Pleić

MET ŽVIŽGAČA učenci: 14. mesto Jaka Hašaj

MET ŽVIŽGAČA učenke: 15. mesto Inja Poznajelšek; 21. mesto Lejla Šabačkić

TEK 600 m učenci: 12. mesto Aleksander Pupis Antonijević; 15. mesto Lev Malačič

TEK  600 m učenke: 8. mesto Valerija Jovanoska; 11. mesto Klea Starman

VELIKI ATLETSKI POKAL,
učenci 8. in 9. r., 2. 10. 2017

EKIPNO STAREJŠI UČENCI 4. MESTO, EKIPNO STAREJŠE UČENKE 2. MESTO

TEK 60 m učenci: 11. mesto Milan Jevgenijević; 15. mesto Tay Petronijevič Lepša

TEK 60 m učenke: 1. mesto Kaja Štih; 16. mesto Pia Pavlič

TEK 300 m učenci: 4. mesto Gaber Sikošek; 9. mesto Esmir Velioski

TEK 300 m učenke: 6. mesto Marjeta Bobič; 7. mesto Valentina Breznik; 10. mesto Ina Usenik; 20. mesto Arina Mitrović

VIŠINA učenci: 3. mesto Felix Chidike Medved; 6. mesto Andraž Jug

VIŠINA učenke: 2. mesto Miriam Karin Mekina; 4. mesto Eva Knavs; 10. mesto Urša Kos

DALJINA učenci: 7. mesto Denis Jagaš; 9. mesto Tim Bogdanović

DALJINA učenke: 4. mesto Lara Mihelič; 12. mesto Klara Kos; 13. mesto Ana Tinkara Tancar; 15. mesto Katarina Zorko

MET ŽVIŽGAČA učenci: 2. mesto Alex Kitanovski; 14. mesto Nejc Rogelj; 18. mesto Jon Prijatelj

MET ŽVIŽGAČA učenke: 11. mesto Ema Bešlaga; 12. Anila Ibušoska; 17. mesto Nika Jenič; 20. mesto Lucija Klara Božič

SUVANJE KROGLE učenci: 7. mesto Matic Kompare Gaberšek; 10. mesto Vid Mastnak;13. mesto Kristijan Jakimoski

SUVANJE KROGLE učenke: 1. mesto Ana Dakić; 4. mesto Adelina Ibušoska; 6. mesto Neja Mesarič

TEK 1000 m učenci: 8. mesto Jaka Slapar; 11. mesto Jan Kuder

TEK 1000 m učenke: 5. mesto Lara Sekulić; 8. mesto Zarja Kambur; 13. mesto Ema Vida Zabric

učenci ŠTAFETA I: 10. mesto
(Alex Kitanovski, Milan Jevgenijević, Nejc Rogelj, Felix Chidike Medved)

učenci ŠTAFETA II: 8. mesto
(Esmir Velioski, Tay Petronijevič Lepša, Matic Kompare Gaberšek, Andraž Jug)

učenke ŠTAFETA: 3. mesto
(Mia Pirnat Kopač, Kaja Štih, Lara Mihelič, Pia Pavlič)

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)