AtletikaMP004

FINALE MESTNEGA PRVENSTVA V ATLETIKI,

ŽAK, 1. 6. 2016

Ekipa starejših učenk se je prek kvalifikacij uvrstila na mestno prvenstvo v atletiki.

Šolsko reprezentanco so zastopale:

60 m
Brina Dolenec 17. mesto, Tanami Pirnat Kopač 20. mesto

300 m
Marija Vičič 14. mesto, Taja Frohlich 23. mesto

višina
Ana Marija Ozvatič 8. mesto, Ana Tiegl 18. mesto

daljina
Lara Lavtar 12. mesto, Sandra Jevgenijević 13. mesto

suvanje krogle
Fatime Hoxhay 8. mesto,Špela Šepič 11. mesto

met žvižgača
Eva Zatković 2. mesto,
Katja Poznajelšek 10. mesto

štafeta 4 x 100 m (v postavi Brina Dolenec, Leonora Balaj, Sandra Jevgenijević, Lara Lavtar): 15. mesto

SPOMLADANSKI ATLETSKI POKAL

MALI ATLETSKI POKAL, učenci 6. in 7. raz., v ponedeljek, 16. 5. 2016

60 m učenci: 9. Jan Jakob Jež, 12. Ermin Salkić

60 m učenke: 11. Nika Jenič, 14. Mia Pirnat Kopač, 15. Lara Mihelič, 17. Kaja Štih,

300 m učenke: 1. Marjeta Bobič, 15. Arina Mitrović, 19. Zarja Savodnik, 20. Daša Radin

300 m učenci: 4. Gaber Sikošek, 16. Tay Petronijevič Lepša, 18. Mark Mihelič

VIŠINA učenci: 5. Aleks Čevriz, 9. Andraž Jug

VIŠINA učenke: 4. Eva Knavs, 6. Miriam Karin Mekina, 8. Zarja Peterlin

DALJINA učenci: 6. Denis Jagaš, 9. Matic Kompare Gaberšek

DALJINA učenke: 2. Neja Poznajelšek, 14. Ana Tinkara Tancar, 13. Katarina Zorko, 16. Ina Usenik

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenci: 12. Nejc Rogelj, 19. Jon Prijatelj, 20. Erik Hiti

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenke: 2. Adelina Ibuušoska, 12. Ana Dakič, 14. Anila Ibušoska

600 m učenci: 8. Blaž Čop Krajnc, 11. Jan Kuder, 17. Bor Valek

600 m učenke: 8. Marija Cvetkoska, 12. Lara Sekulić

 VELIKI ATLETSKI POKAL, učenci 8. in 9. raz., v ponedeljek, 16. 5. 2016

 60 m učenci: 11. Antonio Kalem, 17. Blaž Stipanič

60 m učenke: 6. Brina Dolenec, 11. Ana Spaija, 12. Tanami Pirnat Kopač, 14. Maša Valjavec

300 m učenke: 20. Taja Frohlich

300 m učenci: 12. Benjamin Jocinger, 14. Petar Veljković

VIŠINA učenke: 14. Ana Tiegl, 16. Lara Nina Marinček

DALJINA učenci: 5. Arne Klemen Marušič, 11. Žan Porenta, 14. Nejc Nograšek

DALJINA učenke: 11. Sandra Jevgenijević, 12. Lara Lavtar, 14. Manca Okretič, 21. Teja Kos, 22. Vita Gala Fras

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenci: 15. Jure Kovač

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenke: 1. Eva Zatković, 17. Gaja Rozman, 20. Hana Bašanović, 22. Almedina Šabačkić

SUVANJE KROGLE učenci: 7. Nik Furlan, 16. Žiga Grobovšek, 17. Haris Begić

SUVANJE KROGLE učenke: 3. Špela Šepič, 4. Fatime Hoxhaj, 8. Žana Špindler, 13. Brina Filipčič, 15. Maja Ristić

1000 m učenci: 4. Jakob Marolt, 9. Mark Sojer

1000 m učenke: 4. Eva Suhalj, 5. Antea Maris Matković, 8. Ela Štiglic, 11. Elma Halilović

  1. mesto učenci ŠTAFETA I:

9. mesto učenci ŠTAFETA II:

 10. mesto učenke ŠTAFETA I: Brina Dolenec, Sandra Jevgenijević, Lara Lavtar, Nina Fon

11. mesto učenke ŠTAFETA II: Ana Spaija, Maša Valjavec, Tanami Pirnat Kopač, Taja Frohlich

JESENSKI ATLETSKI POKAL

Na jesenskem malem in velikem atletskem pokalu so naši učenci in učenke dosegli odlične rezultate. Ekipno so tako  mlajše kot starejše učenke zasedle odlično 2. mesto.  Mlajši in starejši učenci pa tudi odlično 3. mesto. Med posamezniki so zmagali Mirijam Karin Mekina, Katja Poznajelšek, Arne Klemen Marušič, Peter Vuković in Danijel Zdravković. Poleg njih je še 13 naših učencev stopilo na zmagovalni oder.

MALI ATLETSKI POKAL
učenci 6. in 7. razredov
17. 9. 2015

60 m učenci: 7. mesto Jan Jakob Jež, 8. mesto Ermin Salkić
60 m učenke: 3. mesto Nika Jenič, 4. mesto Lara Mihelič, 11. mesto Amina Ibushoska

300 m učenci: 3. mesto Gaber Sikošek, 5. mesto Tay Petronijevič Lepša, 13. mesto Matija Leskovar
300 m učenke: 3. mesto Marjeta Bobič, 5. mesto Nuša Benko, 6. mesto Arina Mitrović

VIŠINA učenci: 6. mesto Andraž Jug in Aleks Ćevriz
VIŠINA učenke: 1. mesto Miriam Karin Mekina, 5. mesto Zarja Peterlin, 7. mesto Eva Knavs

DALJINA učenci: 3. mesto Denis Jagaš, 4. mesto Matic Kompare Gaberšek, 6. mesto Simon Kristl
DALJINA učenke: 2. mesto Neja Poznajelšek, 9. mesto Urša Kos

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenci: 2. mesto Alex Kitanovski, 4. mesto Orest Berisha, 11. mesto Nejc Rogelj, 16. mesto Kristjan Jakimovski
MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenke: 2. mesto Adelina Ibušoska, 3. mesto Ana Dakič, 7. mesto Anila Ibušoska

600 m učenci: 3. mesto Jan Kuder, 4. mesto Matic Potrč,
600 m učenke: 4. mesto Mia Pirnat Kopač

VELIKI ATLETSKI POKAL
učenci 8. in 9. razredov
17. 9. 2015

60 m učenci: 6. mesto Antonio Kalem, 9. mesto Luka Tovornik, 11. mesto Blaž Stipanič, 13. mesto Samo Peterle Avsec
60 m učenke: 8. mesto Ana Spaija, 10. mesto Brina Dolenec, 11. mesto Ela Štiglic, 12. mesto Ana Žnidaršič, 15. mesto Tanami Pirnat Kopač

300 m učenke: 4. mesto Nina Fon, 7. mesto Veronika Zorko, 8. mesto Eva Cerar, 10. mesto Leonora Balaj, 11. mesto Lara Nina Marinček
300 m učenci: 11. mesto Kristjan Slapar, 13. mesto Gal Žibert

VIŠINA učenci: 1. mesto Peter Vuković, 9. mesto Vid Peče
VIŠINA učenke: 4. mesto Ana Marija Ozvatič, 8. mesto Ana Tiegl, 9. mesto Lana Cindro

DALJINA učenci: 1. mesto Arne Klemen Marušič, 7. mesto Žan Porenta, 9. mesto Nejc Nograšek
DALJINA učenke: 5. mesto Sandra Jevgenijević, 6. mesto Lara Lavtar, 9. mesto Teja Kos, 10. mesto Maša Valjavec, 11. mesto Vita Gala Fras

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenci: 1. mesto Danijel Zdravković, 4. mesto Leonardo Anthony Monegro, 8. mesto Matej Suhalj
MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenke: 3. mesto Eva Zatković, 5. mesto Marija Vičič, 11. mesto Eva Suhalj, 14. mesto Fatime Hoxhay, 16. mesto Brina Filipčič

SUVANJE KROGLE učenci: 7. mesto Simon Bambič, 10. mesto Amir Feratović, 11. mesto Jakob Marolt,
SUVANJE KROGLE učenke: 1. mesto Katja Poznajelšek, 3. mesto Špela Šepič, 10. mesto Maja Ristić, 11. mesto Liza Marija Humer, 13. mesto Gaja Rozman

1000 m učenci: 4. mesto Mark Sojer, 6. mesto Fedja Kovič, 9. mesto Petar Veljković, 10. mesto Gašper Jug
1000 m učenke: 7. mesto Antea Maris Matković, 8. mesto Lara Krampač, 9. mesto Katja Gabrijelčič, 10. mesto Liza Kuhelj, 11. mesto Ida Vavpetič

3. mesto učenci ŠTAFETA I: A. K. Marušič, A. Feratović, P. Vuković, A. Kalem
6. mesto učenci ŠTAFETA II: M. Suhalj, S. Bambič, B. Stipanič, N. Nograšek

6. mesto učenke ŠTAFETA II: E. Zatković, M. Vičič, M. Okretič, B. Logonder Pogačnik
7. mesto učenke ŠTAFETA I: B. Dolenec, L. Balaj, A. Žnidaršič, E. Suhalj

(Skupno 350 obiskov, današnjih obiskov 1)