MESTNO PRVENSTVO

ŽAK, LJUBLJANA, 27. 5. 2015

Starejše učenke ekipno 7. mesto.

60 m23. mesto Veronika Zorko, 24. mesto Dominika Golob

300 m12. mesto Špela Kolenc, 24. mesto Marina Babić

VIŠINA4. mesto Pia Patricia Štih, 12. mesto Maša Majnik

DALJINA15. mesto Tanami Pirnat Kopač, 19. mesto Vita Gala Fras

MET KROGLE11. mesto Katja Poznajelšek, 18. mesto Lara Viršek Žiger

MET ŽVIŽGAČA5. mesto Eva Zatković, 20. mesto Ruvejda Ibušoska

 

MET KROGLE9. mesto Lovro Anzelc

300 m: 3. mesto Žan Pogačnik

 

MALI ATLETSKI POKAL,
učenci 6. in 7. raz., 18. maj 2015

                                                      

EKIPNO MLAJŠI UČENCI 5. MESTO

EKIPNO MLAJŠE UČENKE 8. MESTO

 

60 m učenci: Žan Porenta 14. mesto, Jure Kovač 20. mesto, 

60 m učenke: Sandra Jevgenijević 13. mesto, Miriam Karin Mekina 16. mesto, Antea Maris Matković 26. mesto

300 m učenke: Eva Suhalj 9. mesto, Leonora Balaj 12. mesto, Nina Fon 16. mesto, Nuša Benko 19. mesto

300 m učenci: Blaž Stipanić 7. mesto, Mark Sojer 14. mesto

VIŠINA učenci: Vid Peče 7. mesto, Maks Kuhelj 8. mesto, Samo Avsec Peterle 13. mesto

VIŠINA učenke: Ela Štiglic 9. mesto, Liza Marija Humer 13. mesto

DALJINA učenci: Arne Klemen Marušič 1. mesto

DALJINA učenke: Brina Dolenec 8. mesto, Maša Valjavec 11. mesto, Špela Šepič 23. mesto

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenci: Amir Feratović 2. mesto, Jovan Dimovski 11. mesto, Nedžad Kanurić 24. mesto

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenke: Adelina Ibušoska 6. mesto, Liza Kuhelj 7. mesto, Brina Filipčič 16. mesto, Ana Dakić 25. mesto

600 m učenci: Petar Veljković 13. mesto, 

600 m učenke: Brez udeležbe.

VELIKI ATLETSKI POKAL, učenci 8. in 9. raz., 18. maj 2015

 

EKIPNO STAREJŠI UČENCI 6. MESTO

EKIPNO STAREJŠE UČENKE 3. MESTO

 

60 m učenci: Vid Polanc 16. mesto  

60 m učenke: Dominika Golob 11. mesto, Veronika Zorko 18. mesto, Eva Cerar 20. mesto

300 m učenke: Špela Kolenc 5. mesto, Marina Babić 17. mesto, Brina Logonder Pogačnik 23. mesto, Lara Nina Marinček 24. mesto

300 m učenci: Žan Pogačnik 3. mesto

VIŠINA učenci: Jan Kitanovski 4. mesto, Peter Vuković 5. mesto

VIŠINA učenke: Pia Patricia Štih 3. mesto, Maša Majnik 8. mesto

DALJINA učenci: Vid Verbič 8. mesto, Gašper Jug 15. mesto, Luka Tovornik 18. mesto

DALJINA učenke: Lana Cindro 12. mesto, Vita Gala Fras 13. mesto, Maja Bizjak 14. mesto

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenci: Simon Bambič 22. mesto, Tim Kržič 26. mesto 

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenke: Eva Zatković 1. mesto, Ruvejda Ibušoska 14. mesto

SUVANJE KROGLE učenci: Lovro Anzelc 2. mesto, Tilen Kranjc 16. mesto 

SUVANJE KROGLE učenke: Katja Poznajelšek  3. mesto, Lara Viršek Žiger 5. mesto, Anja Piškur 11. mesto, Maja Ristić 18. mesto

1000 m učenci: Gašper Fon 4. mesto, Gašper Poljšak 6. mesto, Daniel Knežević 11. mesto

1000 m učenke: Ela Vavpetič 11. mesto, Manca Šuligoj 13. mesto, 

učenci ŠTAFETA I: Jan Kitanovski, Tim Kržič, Žan Pogačnik, Vid Polanc 12. mesto

učenke ŠTAFETA II: Dominika Golob, Ruvejda Ibušoska, Špela Kolenc, Lara Viršek Žiger, 10. mesto

učenkeŠTAFETA I: Maja Bizjak, Brina Logonder Pogačnik, Pia Patricia Štih, Eva Zatković 11. mesto

 

 

VELIKI ATLETSKI POKAL, učenci 8. in 9. raz.
17. 9. 2014

 

STAREJŠE UČENKE EKIPNO 3. MESTO
STAREJŠI UČENCI EKIPNO 5. MESTO

 

60 m učenci: Žan Pogačnik 12. , Alen Jušić 14. 

60 m učenke: Pia Patricia Štih 7., Dominika Golob 17., Ana Žnidaršič 20.

300 m učenke: Špela Kolenc 7., Marina Babić 13., Veronika Zorko 16. 

VIŠINA učenci: Jan Kitanovski 3. mesto

VIŠINA učenke: Ana Marija Ozvatič 5., Ana Rade 9., Julija Pečjak Ferlež 11.

DALJINA učenci: Vid Verbič 5. 

DALJINA učenke: Maja Bizjak 6., Lana Cindro 14.

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenci: Simon Bambič 22.

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenke: Lara Viršek Žiger 4., Eva Zatković 6., Ana Marolt 18. 

SUVANJE KROGLE učenci: Lovro Anzelc 2. mesto, Črt Boštnjak 13.

SUVANJE KROGLE učenkeKatja Poznajelšek 1. mesto, Anja Piškur 7., Maja Ristić 11.
1000 m učenci: Gašper Fon 6., Daniel Knežević 9.

1000 m učenke: Ela Vavpetič 8., Ajla Šabić 10. Lara Nina Marinček 11.

ŠTAFETA I učenke (Štih, Babić, Bizjak, Zatković): 10. mesto 

 

 

MALI ATLETSKI POKAL, učenci 6. in 7. raz.
17. 9. 2014

 

60 m učenci: Jakob Marolt 12. , Žan Porenta 15., Jure Kovač 17. mesto

60 m učenke: Brina Dolenec 6., Lara Lavtar 16., Špela Šepič 24. 

300 m učenciBlaž Stipanič 3. mesto, Vid Peče 11., Mark Sojer diskvalifikacija

300 m učenke: Leonora Balaj 7., Antea Maris Matković 10. , Maša Valjavec 15. 

VIŠINA učenciAlen Seferagić 3. mesto, Maks Kuhelj 4. , Samo Peterle Avsec 9. 

VIŠINA učenke: Liza Marija Humer 8., Ela Štiglic 9. , Zarja Peterlin 11., Teja Kos diskvalifikacija

DALJINA učenciArne Klemen Marušič 2. mesto, Antonio Kalem 8., Peter Malačič 21. 

DALJINA učenke: Sandra Jevgenijević 6., Mia Pirnat Kopač 9., Miriam Karin Mekina 12., Brina Filipčič 17. 

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenci: Amir Feratović 5., Jovan Dimovski 18., Nedžad Kanurić 26.  

MET VORTEKSA (ŽVIŽGAČ) učenke: Eva Suhalj 8., Liza Kuhelj 10., Adelina Ibušoska 13.

600 m učenci: Kristjan Slapar 5., Petar Veljković 14.

600 m učenke: Nina Fon 11., Ida Vavpetič 17., Lara Krampač 18. 

(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 1)