ŠOLSKO PRVENSTVO LJUBLJANE V KROSU ZA A SKUPINO
21. 4. 2016

 EKIPNO UČENCI 3. MESTO, EKIPNO UČENKE 3. MESTO

1. RAZRED
Učenci l. 2009
: 7. Vid Vnuk, 15. Chris Jazbar, 26. Nik Wagner
Učenke l. 2009: 8. Zarja Grošelj, 12. Zala Zlatanovski, 20.Hana HandanoviĆ

2. RAZRED
Učenci l. 2008: 13. Filip Štupar Šlebinger, 14. Nace Ortar, 28. David Saje Korinšek, 38. Tim Pavlič
Učenke l. 2008: 35. Tara Špindler, 40. Ula Usenik

3. RAZRED
Učenci l. 2007: 3. Tais Šabotić, 30. Nejc Zalokar, 43. Žan Ekart
Učenke l. 2007: 1. Zala Vnuk, 2. Ajda Sikošek, 40. Lea Mlekuš

 

4. RAZRED
Učenci l. 2006: 1. Jaro Svit Marušič, 15. Tim Pavlič, 30. Borut Vukman
Učenke l. 2006:2. Lejla Hiti, 5. Lea Davidović, 27. Flora Krampač

5. RAZRED
Učenci l. 2005: 26. Armando Oklijević, 37. Grega Turnšek, 43. Kal Dominik Lamberger
Učenke l. 2005: 17. Tara Por, 28. Eva Kolenc, 30. Lara Vincetič

ŠOLSKO PRVENSTVO LJUBLJANE V KROSU ZA A SKUPINO
21 4. 2016

6. RAZRED
Učenci l. 2004: 6. Gaber Sikošek, 9. Blaž Čop Krajnc, 22. Tay Petronijević Lepša
Učenke l. 2004: 5. Lara Mihelič, 14. Neža Dolenc Luznar, 19. Lara Sekulič

 

7. RAZRED
Učenci l. 2003: 6. Andrej Zorko, 10. Denis Jagaš, 17. Jan Kuder
Učenke l. 2003: 12. Arina Mitrović, 17. Karin Mirjam Mekina

 8. RAZRED
Učenci l. 2002: 13. Amir Feratović, 14. Kristjan Slapar, 15. Blaž Stipanič, 16. Petar Veljković
Učenke l. 2002
:  11. Antea Maris Matković, 13. Sandra Jevgenijević, 17. Maša Valjavec

 

9. RAZRED
Učenci l. 2001: 11. Leonardo Anthony Monegro Isael
Učenke l. 2001
: 12. Veronika Zorko, 13. Vita Gala Fras, 14. Ana Žnidaršič

 

 

ŠOLSKO PRVENSTVO LJUBLJANE V KROSU ZA SKUPINO A
sreda, 11. 11. 2015

01kros15Naši učenci in učenke so dosegli zelo dobre rezultate (dve 2. mesti in dve 3. mesti). Letošnjega jesenskega krosa se zaradi drugih obveznosti žal niso mogli udeležiti naši prvošolčki in drugošolčki. Uvrstitve …

3. razredi, 400 m, letnik 2007.
Učenci: 11. Ian Petronijevič Lepša, 15. Primož Vučko, 24. Tais Šabotič.
Učenke: 3. Zala Vnuk, 5. Ajda Sikošek, 10. Ana Reja, 58. Karlina Kovačevič.
4. razredi, 500 m, letnik 2006.
Učenci: 3. Jaro Svit Marušič, 16. Tim Pavlič, 32. Borut Vukman.
Učenke: 2. Lejla Hiti, 9. Lea Davidović, 19. Klea Starman.
5. razredi, 600 m, letnik 2005.
Učenci: 36. Grega Turnšek, 37. David Bembič, 53. Lev Gregor Lisac.
Učenke: 18. Eva Kolenc, 29. Tara Por, 49. Mia Cindro.
6. razredi, 1000 m, letnik 2004.
Učenci: 6. Gaber Sikošek, 18. Blaž Čop Kranjc, 44. Ermin Salkić.
Učenke:  27. Neja Poznajelšek, 29. Ina Usenik, 34. Nika Jenič.
7. razredi, 1000 m, letnik 2003.
Učenci: 30. Jan Kuder, 39. Matija Leskovar, 46. Makar Mitrović.
Učenke: 28. Arina Mitrović, 31. Nuša Benko, 33. Miriam Karin Mekina.
8. razredi, letnik 2002.
Učenke (1000 m): 15. Eva Suhalj, 19. Sandra Jevgenijević, 23. Leonora Balaj.
Učenci (1500 m): 4. Arne Klemen Marušič, 15. Mark Sojer, 21. Petar Veljković.
9. razredi, letnik 2001.
Učenke (1000 m): 14. Marija Vičič, 15. Eva Cerar, 21. Veronika Zorko.
Učenci (1500 m): 2. mesto Peter Vuković.

(Skupno 133 obiskov, današnjih obiskov 1)